КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Хіт
Закінчився
Грілка каталітична для рук Zippo Hand Warmer 12 годин срібляста

Грілка каталітична для рук Zippo Hand Warmer 12 годин срібляста

  • Виробник:Zippo
  • Код товару:1004
  • Сорт/Модель:Zippo Hand Warmer Chrome Silver 12 hour
  • Наявність:Закінчився

1450 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Особливістю каталітичної грілки є відсутність відкритого вогню: скловолокно, покрите шаром платинового каталізатора, забезпечує каталітичне горіння з виділенням тепла при відсутності полум'я.


Виділяє тепло протягом 12 годин при заправці всього 12 грам палива.
 Грілка екологічно безпечна. Багаторазового використання. Практично без будь яких забруднень продуктами згоряння та без запаху в процесі горіння. Тонкий профіль робить зручним розміщення грілки в рукавичці або кишені.
 


Пристрій і принцип роботи:
 Корпус каталітичної грілки заповнений такою ж ватою, яка використовується в запальничках. Вата просочена паливом, зверху корпус закривається насадкою-пальником з сітчастим патроном, в якому розміщений каталізатор, який викликає реакцію. Пальник накривається кришкою з вентиляційними отворами. Реакція окислення запускається за допомогою нагрівання вогнем запальнички. Пари бензину з резервуару проходять через каталітичний патрон, де окислюються на поверхні розігрітого каталізатора. Продукти окислення виходять назовні через вентиляційні отвори на кришці. Одночасно через ці ж вентиляційні отвори надходить повітря, що містить необхідний для реакції кисень.


Характеристики: 

Каталітична грілка для рук Zippo Hand Warmer помаранчева

Час роботи: 12 годин

Пальне: бензин

Об'єм резервуара: 12 мл


Температура поверхні: 60°C


Колір: сріблястий

Розмір: 100x70x12 мм

Вага: 76 г

Виробник: Zippo (США)


Комплектація: грілка, лійка для заправки, тканинний чохол, каталізатор Zippo, інструкція, упаковка.
Інструкція з використання:

1. Відділіть кришку з отворами, а потім каталітичний елемент.

2. Влийте паливо Zippo Premium в пластиковий мірний стаканчик відповідно до наступних показників:

— заповнити по шкалі до риски ½ (10 мл) — від 6 до 12 годин тепла;
— заповнити по шкалі від риски ½ (10 мл) до 1 (20 мл) — від 12 до 24 годин тепла;
— не заправляти грілку більше 20 мл.

3. Обережно вилийте рідину через носик мірного стаканчика в отвір корпусу грілки. Не перенаповнюйте корпус паливом, це може викликати перебої в роботі грілки, призвести до пожежі або опіків. Якщо є залишки палива на поверхні грілки, видаліть їх сухою серветкою.

4. Поверніть каталітичний елемент в початкове положення до упора. Переконайтеся, що каністра з паливом закрита і немає залишків палива безпосередньо на ній або на ваших руках.

5. Запаліть запальничку і піднесіть полум'я до каталізатора – протягом 5-10 секунд каталізатор має знаходитися над полум'ям. Поверніть верхню частину корпуса з отворами в початковий стан до упора.  

6. Надіньте на грілку чохол і зажміть петлю на ньому. Чохол регулює доступ кисню для процесу окислення. Не використовуйте грілку без чохла, це може призвести до припинення її роботи, а також до опіків.

Корисні поради:

1. Перед використанням грілки, в каталітичному патроні сітку бажано прожарити над газовим примусом-пальником, спиртовкою, над всім тим, що дає чистий вогонь без диму і кіптяви – просто розжарте сітку до червоного і охолодіть на повітрі.
2. Якщо заправляти грілку завчасно до її використання, то бажано передбачити герметизуючий прошарок під насадкою (інакше бензин буде випаровуватися даремно), для цього можна використати шматок поліетиленової плівки.
3. В холодних умовах перед запуском грілки їй необхідно надати температуру 10-15° С (зігрійте диханням, потримайте в руках, за пазухою і т. п.) – це необхідно для концентрації парів палива на сітці каталізатора.

4. Прогрівайте сітку в каталітичному патроні протягом 10-15 секунд, бажано використовувати запальничку.

5. Тримайте готову до роботи грілку під одягом, не допускаючи тим самим охолодження корпусу грілки, однак, не забувайте і про доступ повітря, необхідного для нормальної роботи грілки.
6. Використовуйте грілку разом з чохлом з тканини, що є в комплекті. Торбинка призначена для регулювання потоку кисню, що потрапляє всередину грілки, а також для запобігання опікам при використанні грілки. 
7. Використовуйте шприц або мірну лійку для дозованої заправки грілки, якщо вам необхідно скористатися грілкою лише на певний час.

В грілці не МОЖНА використовувати бензин з заправки, оскільки там він часто ЕТИЛОВАНИЙ, тобто містить присадку – тетраетилсвинець (ТЕС), який "вбиває" каталізатор. Вдихання парів ТЕС викликає важкі ураження нервової системи.


 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари