КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Закінчився
Насіннєва картопля Імпала (1 репродукція), 1 кг

Насіннєва картопля Імпала (1 репродукція), 1 кг

  • Виробник:Agrico (Нідерланди)
  • Код товару:1050
  • Сорт/Модель:Імпала
  • Наявність:Закінчився

55 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Ранньостиглий сорт картоплі, популярний у різних регіонах. Цінується за врожайність, високі смакові якості та тривалість зберігання. Період від висадки до повного дозрівання складає 60-75 днів, але за найбільш сприятливих умов картопля набирає стиглості вже через 45 днів.
Рослина висотою до 70-75 см, прямостояча, в кожному кущі формується 4-5 пагонів. Листя в період цвітіння і дозрівання має насичений зелений колір, квіти – білі з жовтою серединкою.
Бульби видовжені, гладенькі, без глибоких вічок, вагою від 60 до 150 г. М’якуш всередині кремового або білого кольору.
Висаджувати Насіннєва картопля у відкритий ґрунт слід не пізніше другої половини квітня. Бульби садять на глибину 6-8 см, на відстані 25-30 см між кущами. Ширина міжрядь має складати не менше 60 см. Після посадки необхідно добре загорнути бульби землею, щоб утворилися горбики – так зберігається тепло, щоб рослина не замерзла.
Сорт стійкий до погодних умов, витримує як періоди посухи, так і підвищену вологість. Невибагливий до ґрунту, але потребує підживлення. Фосфорні та калійні добрива рекомендується вносити в ґрунт ще з осені, азотні – навесні безпосередньо перед висадкою картоплі. Для отримання гарного врожаю слід знешкоджувати бур’яни, проводити регулярне спушування міжрядь та організувати достатній полив. Сорт високоврожайний, залежно від погодних умов з одного куща можна отримати до 20 бульбоплодів.
Сорт виявляє стійкість до вірусів А і Yn, картопляного раку і нематоди, і помірну стійкість до парші та фітофторозу стебел і бульб.
Бульби цього сорту мають низький вміст крохмалю –10-14 %, тому не розварюються під час приготування і не темніють.
Сорт стійкий до механічних пошкоджень, може тривалий час зберігатися без втрати товарного зовнішнього вигляду та смакових якостей.

Характеристика
КультураКартопля
ВиробникAgrico (Нідерланди)
Вага в упаковці, кг.1
Посадковий матеріал
Репродукція1 / перша
Плоди
По терміну дозріванняРанній
ВрожайністьВисока
Колір плодуЖовтий
Колір м'якотіКремовий
Кулінарні особливості
Кулінарне використанняВаріння, Смаження, Пюре, Салат, Запікання, Картопля Фрі, Чіпси, Суп
Хвороби, шкідники та стійкість
ХворобостійкістьВисока
ПосухостійкістьСередня

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари