КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Закінчився
Насіння люцерни Надія, 25 кг

Насіння люцерни Надія, 25 кг

  • Код товару:1245
  • Сорт/Модель:1245
  • Наявність:Закінчився

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Багаторічна рослина родини бобових. Зелене добриво, кормова і медоносна культура, використовується в декоративних цілях. Люцерна - відома сільськогосподарська культура.

Має високу цінність як кормова культура - це основне джерело рослинного білка в кормах при заготівлі на зиму. Сінокіс відзначається дуже високим вмістом протеїну, а при використанні на зелений корм - фосфору. Найкращі врожаї на сіно і зелену масу отримують в достатньо зволожених районах та площах під зрошувальними системами. Висока кормова цінність поєднується з високою продуктивністю. Навесні, а також після скошування, трава швидко відростає, що забезпечує 2-3, а при додатковому зрошенні - до 4-5 укосів за літо.

Найкраще висівати люцерну навесні і на початку літа. Через значну твердість насіння люцерни перед висівом його скарифікують, тобто механічно травмують тверду оболонку.

Глибина загортання насіння люцерни залежить від механічного складу ґрунту: на важких його загортають на глибину 1 - 2 см, на середньосуглинкових на 2 - 3 см. Найкращі ґрунти для неї чорноземи каштанові, дернові, сірі лісові ґрунти, які містять достатню кількість гумусу, фосфору та карбонатів, непридатні — кислі, засолені і щільні.

Люцерна чутлива до світла, особливо у період від появи сходів і до початку стеблування, а також під час цвітіння. Важливо не допускати надмірного зволоження ґрунту – надлишок вологи може спричинити загнивання коренів та зрідження посівів.

Культура зимостійка, витримує морози до -25°С, а за доброго снігового покриву до 40 - 45°С. Проте слід мати на увазі, що часте скошування молодих рослин, надмірне спасування пасовищ, несвоєчасне скошування восени знижують зимостійкість.

Використовується, як фітосанітарна культура, так як стійка до різних захворювань і пошкодження нематодами. Потужна, глибоко розташована коренева система люцерни сприяє поліпшенню структури ґрунту, підвищує її водо-і повітропроникність, збагачує ґрунт атмосферним азотом, сприяє зменшенню кислотності.

Покращує умови життєдіяльності черв'яків і грунтових мікроорганізмів, при розкладанні служить їм кормом. Це, в свою чергу, призводить до зменшення захворюваності рослин та підвищення врожайності. 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари