КОНТАКТИ
(067) 621-16-16
0
Закінчився
Насіння конюшини червоної, 25 кг

Насіння конюшини червоної, 25 кг

  • Код товару:1247
  • Сорт/Модель:1247
  • Наявність:Закінчився

Мінімальна сума замовлення - 300 грн.

Багаторічна рослина сімейства бобових, одна із найцінніших та найпоживніших кормових трав. Зелена маса цієї культури дозволяє виготовляти сінаж, гранули та брикети. Конюшина є цінним кормом -  її залюбки поїдають практично всі травоїдні домашні тварини. Конюшину сушать на сіно, заготовляють на силос, оскільки він містить багато білка, мінеральних речовин та вітамінів. Червона конюшина дає 2-4 укоси за сезон.

Конюшина червона спроможна наповнювати ґрунт азотом не гірше, ніж люпин, і значно краще, ніж визнані сидерати: віка, горох, кормові боби. Конюшина добре структурує і зміцнює землю, поглинаючи поживні речовини з того шару, де вона росте, і запобігаючи таким чином їх вимиванню у підорний шар ґрунту. Після розкладання в ґрунті біомаса конюшини стає легкозасвоюваним добривом, а ґрунт поповнюється органікою і гумусом. Збагачує ґрунт калієм. Завдяки бульбочковим бактеріям, які розвиваються на коренях, видобуває з повітря азот і накопичує його.

Конюшина добре росте на чорноземах, сірих лісових, дерново-підзолистих ґрунтах, окультурених торфовищах зі слабкою або нейтральною кислотністю (pH 5,5-7).

Рослина є досить тіньовитривалою, тому її часто підсівають під покривні культури. В цьому випадку треба вибирати сорти рослин із стійкістю до вилягання – сюди підходять ярові зернові культури та однорічні трави. Сіно скошують на початку цвітіння, коли в рослині формується максимальна кількість поживних речовин. Якщо збирати врожай із запізненням, зменшується кількість білку та об’єм отримуваного сіна.

Добре росте в чистому вигляді та у травосуміші. Для отримання продуктивної і поживної травосуміші необхідно висівати зі злаковими багаторічними травами (райграс, костриця, стоколос, грястиця).

Конюшина червона – цінний медонос. Медопродуктивність не сама висока серед різновидів конюшини. Виходить до 50 кг меду з гектара.

Конюшина має високе агротехнічне значення. Покращує фізичні показники грунту та накопичує в ньому до 150 кг/га азоту. Виконує грунтозахисні та фітосанітарні функції. Є однією із найкращих попередників для більшості польових культур.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари