КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Закінчився
Насіння газонної трави суміш Ліліпут, 5 кг

Насіння газонної трави суміш Ліліпут, 5 кг

  • Код товару:1250
  • Сорт/Модель:1250
  • Наявність:Закінчився

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Суміш газонної трави сподобається тим, хто хотів би мати пристойний зелений газон, але не бажає витрачати час на догляд та стрижку. Декоративна суміш газонної трави складається з маленьких і низьких за формою рослин, які ростуть повільно, але в результаті формують густий, вишуканий та презентабельний газон.

Серед основних характеристик цієї газонної суміші варто зазначити невисокі темпи зростання, стійкість до екстремальних погодних умов, невибагливість до ґрунту та його підготовки перед висівом насіння.

Догляд за газоном простий. Щоб газон виглядав «здоровим» потрібно удобрювати його 3-4 рази на рік мінімальною кількістю комплексних добрив. Зрошувати газон у неспекотну погоду слід 2-3 рази на тиждень у вечірні години або вранці до сходу сонця. В суху і жарку погоду газон вимагатиме частішого поливу. Прополювання і стрижку можна проводити по мірі необхідності.

Газон з травосуміші має м’яке і шовковисте покриття. Зберігає яскраве зелене забарвлення протягом довгого часу, стійкий до витоптування та механічних навантажень. Добре росте на затінених ділянках, підходить для висіву в саду чи в парку.

До складу суміші входить: костриця червона – 50%, тонконіг лучний – 20%, райграс багаторічний – 10%, райграс однорічний – 10%, фестулоліум – 10%.
Норма висіву: 3-4кг на 100 кв.м.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари