КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Закінчився
Насіння газонної трави суміш Тіньова, 5 кг

Насіння газонної трави суміш Тіньова, 5 кг

  • Код товару:1252
  • Сорт/Модель:1252
  • Наявність:Закінчився

10 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Тіньові суміші газонних трав призначені спеціально для посіву на ділянках з недостатнім природним освітленням -  затемнених газонів, під деревами в парках і садах. Поєднання різних видів тіньовитривалих трав та відповідний догляд дозволяють отримати щільний, довголітній, красивий темно-зелений газонний килим. Трави, що входять до складу даної травосуміші, відрізняються низькою потребою у внесенні добрив та зрошенні. Завдяки цьому, суміш ідеально підходить для використання в тих випадках, коли неможливо забезпечити інтенсивний догляд за газоном. Догляд за газоном полягає в регулярному поливі, скошуванні та внесенні добрив.

Оптимальний період для висіву насіння навесні з квітня по травень або восени з вересня по жовтень.

Норма висіву: 30-40 грам на 1 м² + 10 грам на 1 м² - для підсіву. Насіння проростає досить швидко, газон має середню стійкість до навантажень, яка напряму залежить від рівня освітлення ділянки.

Перед висівом ділянку необхідно удобрити, залежно від якості та структури ґрунту, вмісту органічних речовин, видів і сортів трави (травосуміші), призначення та навантаження на газон. Внесення добрив сприяє кращому укоріненню та насиченості зовнішнього вигляду. При підсіві, для кращого розвитку сходів, добрива вносяться після проростання, а при першому висіванні, добрива вносяться до посіву.

Тіньові газони не рекомендується підстригати дуже коротко. Перша стрижка проводиться на висоту 6-8 см, кожна наступна на висоту 3-6 см. Останню стрижку газону в сезоні необхідно проводити за 10 днів до першого снігу.

Особливості травосуміші:

спеціальна суміш для затінених ділянок, підійде і для ділянок з недостатньою зволоженістю завдяки великому вмісту вівсяниці;

досить швидко проростає;

стійкість до навантажень - середня;

при наявності гарного догляду гарантоване довготривале озеленення затінених ділянок;

не варто підстригати газон дуже коротко;

Склад: райграс багаторічний – 20%, костриця червона – 30%, костриця очеретяна – 20%, фестулоліум – 15%, райграс однорічний – 10%, тонконіг лучний – 5%.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари