КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Хіт
Фунгіцид Скор 2 мл, Syngenta

Фунгіцид Скор 2 мл, Syngenta

  • Виробник:Syngenta
  • Код товару:1699
  • Сорт/Модель:Скор
  • Наявність:Є в наявності

22 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Скор - це високоефективний системний препарат, який призначений для захисту плодових культур, таких як яблуні, груші та персики, від розвитку патогенних грибів, таких як парша та кучерявість листя.

Дифеноконазол, що є діючою речовиною, забезпечує ефективний захист шляхом зупинки розвитку грибів та перешкоджання біосинтезу стеролів у клітинних мембранах. Скор здатен поглинатися рослиною та впливати на грибковий патоген під час проникнення та утворення гаусторій.

Хоча Скор може бути використаний для профілактики та лікування, рекомендується здійснювати обробку на достатньо ранній стадії, щоб уникнути незворотних втрат урожаю та набуття інфекцією широкомасштабного характеру.

Препарат не викликає фітотоксичності на зареєстрованих культурах за умови дотримання рекомендацій. Він є надійним засобом захисту для різних видів плодових культур та допоможе зберегти високий рівень врожайності.

Основні переваги препарату:

  • Скор є найкращим системним препаратом для захисту яблуні, персика, томатів та картоплі від комплексу хвороб, забезпечуючи високу профілактичну та лікувальну активність.

  • Його системна дія забезпечує тривалу активність та швидке проникнення у тканини рослин протягом 2 годин, і не змивається дощем після обробки.

  • Препарат покращує якість продукції та збільшує кількість плодоутворень.

Як використовувати?

Пакет 2 мл розвести в 10 л води для обприскування плодових насаджень з розрахунку 2 л робочого розчину на молоде дерево та 5 л на плодоносне середнього віку дерево. Якщо обприскувати сорти яблунь, які чутливі до ураження борошнистою росою, додайте препарат Топаз або Хорус. Максимальна кількість обробок за сезон - 3. Термін очікування після обробки для яблуні та груші складає 30 днів, а для картоплі та томатів - 14 днів.

Скор 250 EC к.е. можна використовувати для приготування розчинів у суміші з більшістю інших пестицидів, що використовуються в технологіях захисту. У разі сумнівів, слід провести перевірку. За умови дотримання рекомендацій Скор 250 EC к.е. не викликає фітотоксичності на зареєстрованих культурах.

Застосування:

 Культура

Спектр дії

Спосіб, час обробки

Норми витрати препарату

Яблуня, груша

Парша, борошниста роса, альтернаріоз

Обприскування в період вегетації

2 мл на 10 л води на 2-5 соток/дерево

Персик

Кучерявість листя 

2 мл на 10 л води на 2-5 соток/дерево

Томати, картопля

Альтернаріоз, фітофтороз

5 мл на 5 л води на 1 сотку

Морква

Альтернаріоз

3-4 мл на 5 л води на 1 сотку

 

 

 

 

Характеристика
Об'єм, гр, мл. 2
Фасовка пакет
Рослина
КультураКультура: Картопля Культура: Персик Культура: Яблуня Овочеві, Плодово-ягідні, Груша, Картопля, Морква, Персик, Томат, Яблуня
Хвороби, шкідники та стійкість
Хвороби та шкідники парша, борошниста роса, альтернаріоз, Кучерявість листя, фітофтороз
ЗЗР
Діюча речовина дифеноконазол
Препаративна форма концентрат суспензії
Призначення препарата захист від хвороб
Спосіб проникнення в організм системний
Час використання післясходово

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари