КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Хіт
Фунгіцид Топаз 3 мл, Syngenta

Фунгіцид Топаз 3 мл, Syngenta

  • Виробник:Syngenta
  • Код товару:1700
  • Сорт/Модель:Топаз
  • Наявність:Є в наявності

20 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Топаз є ефективним високоселективним системним фунгіцидом, спеціально розробленим для боротьби з борошнистою росою. Препарат має сильну лікувальну дію, що проявляється протягом трьох днів, та високу профілактичну дію, що триває 7-8 днів, що забезпечує ефективний захист культур від борошнистої роси.

Топаз містить діючу речовину пенконазол, яка діє на грибкові патогени в рослині. Препарат має трансламінарну та системну дію, що дозволяє йому поширюватися по всій рослині і забезпечувати тривалий захист. Водорозчинний Топаз 100 ЕС к.е. безпечний для користувачів та навколишнього середовища.

Топаз 100 ЕС к.е. поглинається рослиною та впливає на грибковий патоген на стадії виникнення першої гаусторії. Діюча речовина зупиняє розвиток грибів, перешкоджаючи біосинтезу стеролів у клітинних мембранах. Найкращі результати можливі при застосуванні Топазу на ранній стадії розвитку захворювання, щоб уникнути широкого поширення і втрат урожаю.

Основні переваги цього препарату полягають у його подовженій тривалості дії, системній дії, яка допомагає захистити всі частини рослини, швидкому поглинанні, що зменшує ризик змивання дощем, а також захисній та лікувальній дії. Він є ідеальним партнером у сумішах для комплексного захисту.

Як використовувати?

При використанні препарату слід дотримуватися деяких особливостей. Робочий розчин готується згідно з нормами, які можна знайти в таблиці. Для приготування робочого розчину необхідно розвести потрібну кількість пакетів (кратно нормі — упаковка 3 мл) в 10 або 5 л води (залежно від потреби). Норма витрати робочої суміші залежить від виду рослини: молоді дерева — 2 л/дерево, плодоносні середнього віку — до 5 л/дерево, кущі — 1,5-2 л/кущ, огірки — до 5 л/сотку. Слід також враховувати, що строк очікування становить 20 днів (окрім полуниці і малини), а максимальна кількість обробок можлива для деяких видів рослин: огірки, полуниця, малина, аґрус — 2, виноградники, чорна смородина, яблуня — 4. Препарат сумісний з іншими фунгіцидами та інсектицидами нейтральної реакції. За умови дотримання рекомендацій компанії Топаз, цей препарат добре переноситься всіма культурами. Важливо також зазначити, що він належить до малотоксичних препаратів, оскільки має ЛД50>3000 мг/кг.

Застосування:

Культура

Спектр дії

Норма витрати препарату

Огірки (відкритий і закритий ґрунт)

Борошниста роса

6-8 мл/10 л води на 2 сотки/дерева

Виноградники

Оїдіум

6 мл/10 л води на 5-7 соток/дерев

Чорна смородина

Борошниста роса

8-15 мл/10 л води на 5 соток/дерев

Полуниці

Борошниста роса

6-9 мл/10 л води на 2 сотки/дерева

Малина (розсадники)

Пурпурова плямистість, сіра гниль

6-9 мл/10 л води на 5-7 соток/дерев

Аґрус

Американська борошниста роса

6 мл/10 л води на 5 соток/дерев

Яблуня 

Борошниста роса

10-15 мл/10 л води на 2-5 сотки/дерев

Характеристика
Об'єм, гр, мл. 3
Фасовка пакет
Рослина
КультураКультура: Виноград Культура: Малина Культура: Полуниця Культура: Яблуня Овочеві, Плодово-ягідні, Виноград, Груша, Малина, Огірок, Полуниця, Смородина, Яблуня
Хвороби, шкідники та стійкість
Хвороби та шкідники борошниста роса, оїдіум, пурпурова плямистість, сіра гниль, американська борошниста роса
ЗЗР
Діюча речовина пенконазол
Препаративна форма концентрат емульсії
Призначення препарата захист від хвороб
Спосіб проникнення в організм системний
Час використання післясходово

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари