КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Хіт
Акція -19%
Добриво Майстер Агро люкс NPK 20:20:20 25 г

Добриво Майстер Агро люкс NPK 20:20:20 25 г

  • Виробник:Караван
  • Код товару:1706
  • Сорт/Модель:Майстер люкс
  • Наявність:Є в наявності
До кінця акції
дн. ::
16 ₴

13 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Добриво Майстер-агро для росту плодів NPK 20/20/20

Універсальне безхлорне добриво Майстер-агро NPK 20/20/20 призначене для підживлення різноманітних рослин, включаючи овочі, квіти, виноград, кімнатні рослини та розсаду. Його збалансований склад макро- та мікроелементів забезпечує всі необхідні поживні речовини для здорового зростання та розвитку рослин.

Однією з головних переваг цього добрива є стимулювання тривалого і активного цвітіння, а також підвищення кількості зав'язей. Додатково, воно зміцнює імунну систему рослин, покращує приживання розсади і зменшує стрес при пересадці, що допомагає рослинам відновлювати своє здоров'я швидше та легше.

Склад

Азот (N) - 20%, фосфор (P2O5) - 20%, калій (К) - 20%, мікроелементи. 

Як використовувати?

Для кращої ефективності добриво потрібно розчинити в пропорції 25 г на 10 л води та поливати цим розчином рослини під корінь. Для культур закритого грунту добриво слід застосовувати під час кожного поливу, для овочів відкритого ґрунту і квітів один раз у 2 тижні. Для кімнатних рослин добриво слід застосовувати під час кожного поливу, а для розсади - 1 раз на 7 днів.

Найбільш значущою перевагою Майстер-агро Люкс є те, що воно не завдає шкоди навколишньому середовищу та оброблюваним культурам. Добриво допомагає підвищувати врожайність і якість готової продукції, забезпечуючи здорове та сильне зростання рослин.

Характеристика
Об'єм, гр, мл. 25
Фасовка пакет
Рослина
Культура універсальне
ЗЗР
Препаративна форма порошок

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари