КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Хіт
Акція -26%
Біостимулянт Амалгерол Ессенс 15 мл, Summit Agro

Біостимулянт Амалгерол Ессенс 15 мл, Summit Agro

  • Виробник:Summit Agro
  • Код товару:1713
  • Сорт/Модель:Амалгерол
  • Наявність:Є в наявності
До кінця акції
дн. ::
34 ₴

25 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Амалгерол Ессенс - це мультифункціональний розчинний концентрат, який містить у своєму складі 7 груп активних компонентів. Основною діючою речовиною є екстракт морських водоростей (Ascophyllum nodosum) - 17%, а також стиляж та екстракт стиляжу - 83%, які містять загальний азот (N) - 3,17%, калій оксид (K2O) - 3,67%, та органічну речовину - 36,5%.

Цей препарат сприяє росту коренів завдяки наявності фітогормонів у своєму складі. Після обробки ґрунту Амалгеролом Ессенсом збільшується кількість та види корисних мікроорганізмів, які допомагають збільшувати врожайність рослин. При цьому, кількість нематод та патогенних грибків, включаючи гриби роду фузаріум, зменшується, що сприяє здоровому росту рослин і запобігає появі хвороб.

Амалгерол Ессенс може використовуватись для підживлення рослин як профілактично, так і при наявності ознак стресу або хвороб. Препарат добре розчиняється у воді і може бути застосований через листя або кореневу систему. Він є безпечним для рослин, тому його можна використовувати на різних культурах, включаючи фруктові дерева, ягідні кущі, овочі та зернові.

Переваги:

  • Органічний вуглець активує розвиток мікроорганізмів у грунті, що сприяє покращенню його структури та забезпечує оптимальні умови для росту рослин.
  • Альгінат сприяє формуванню сильних кореневих систем, які забезпечують рослини достатньою кількістю води та поживних речовин.
  • Антиоксиданти нейтралізують вплив небажаних факторів середовища, таких як посуха, морози та застосування пестицидів, що допомагає зберегти здоров'я та життєздатність рослин.
  • Рослинні екстракти містять багато поживних речовин, які зміцнюють імунну систему рослин та підвищують їхню стійкість до різноманітних захворювань та шкідників.
  • Амінокислоти сприяють відновленню клітин рослин та сприяють їхньому здоровому росту.
  • Органічні K&N є важливими елементами листового живлення, які необхідні для нормального функціонування рослин.

Як використовувати?

При застосуванні даного продукту рекомендується розчинити вміст пакету (15 мл) у 5 літрах води та добре перемішати. Продукт можна використовувати для поливу або обприскування рослин. Варто пам'ятати, що не рекомендується застосовувати продукт при сильному сонячному світлі, при температурі повітря понад 25°C та під час заморозків.

 Застосування:

Культура

Норми витрати препарату

 

Призначення

Спосіб, час обробки

Максимальна кратність обробок

Яблуня

15-20 мл на 5 л води на ½ сотки

Зняття стресів, захист від заморозків, підвищення врожайності, покращення якості плодів. Розвиток кореневої системи та покращення приживання після пересадки

Обприскування рослин в період вегетації

3

Томати

15 мл на 2-3 л води на ½ сотки

Зняття стресів, захист від заморозків, підвищення врожайності, покращення якості плодів. Розвиток кореневої системи та покращення приживання після пересадки

 Обприскування рослин в період вегетації

3

Виноград*

15 мл на 5 л води на ½ сотки

Поліпшення стану рослин, підвищення врожайності та покращення його якості

Обприскування рослин в період вегетації

3

Лохина*

15 мл на 5 л води на ½ сотки

Поліпшення стану рослин, підвищення врожайності та покращення його якості

Полив або обприскування в період вегетації

3

Характеристика
Об'єм, гр, мл. 15
Фасовка пакет
Рослина
КультураКультура: кукурудза томати, картопля, вишня, черешня, абрикос, слива, яблуня, груша, полуниці, персик, виноград, газонні трави, кукурудза, перець, огірки, капуста, кабачки, пшениця, соя, горох, універсальне
ЗЗР
Препаративна форма емульсія, масло (олія) у воді
Призначення препарата покращення якості та кількості врожаю
Час використання післясходово, протруювання

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари