КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Інсектицид Матч 4 мл, Syngenta

Інсектицид Матч 4 мл, Syngenta

  • Виробник:Syngenta
  • Код товару:1726
  • Сорт/Модель:Матч
  • Наявність:Є в наявності

26 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Матч - це контактний препарат, що має унікальну дію, оскільки інгібує синтез хітину комах, що робить його небезпечним для розвитку личинок. Активна речовина у Матчі 050 ЕС к.е. - люфенурон, який забезпечує ларвіцидну активність за рахунок впливу на біосинтез хітину. Цей несистемний регулятор росту комах є ефективним навіть проти резистентних до традиційних інсектицидів комах.

Матч має наступні переваги:

  • Потужна ларвіцидна дія та стерилізуючий ефект на дорослих комах, а також овіцидний ефект на свіжі яйця (до 48 годин), що робить препарат дуже ефективним у боротьбі з шкідниками.
  • Стійкий до змивання дощем та має сильну трансламінарну активність, що забезпечує високу ефективність навіть при використанні в умовах високої вологості.
  • Не має фітотоксичної дії і не утворює "сітки" навіть на плодах високочутливих сортів, тому може бути використаний на різних культурах.
  • Препарат є безпечним для людей та корисної ентомофауни, що забезпечує можливість його використання без шкоди навколишньому середовищу.

Як використовувати?

Для обробки 1 сотки овочів потрібно розвести 4 мл Матч 050 ЕС к.е. в 5 літрах води. Для обробки яблунь та виноградів необхідно розвести 2 пакети по 4 мл кожен в 10 літрах води на кожні 1 сотку саду або винограду.

Матч 050 ЕС к.е. сумісний з більшістю стандартних інсектицидів та фунгіцидів, за винятком препаратів з лужною реакцією, таких як сірчане вапно та мідь. У разі сумнівів слід проводити тести на сумісність з іншими препаратами. Цей засіб добре переноситься всіма культурами за умови дотримання рекомендацій.

Застосування:

Культура

Норма витрати препарату, мл/10 л води

Шкодочинний об`єкт

Яблуня

8

Листовійки, яблунева плодожерка, листогризучі

Капуста

8

Мінуючі молі, білан, жилкуватий, листогризучі

Томати

8

Совки

Виноград

8

Гронована листовійка

 

Характеристика
Об'єм, гр, мл. 4
Фасовка пакет
Рослина
КультураКультура: Виноград Культура: Капуста Культура: Яблуня Овочеві, Плодово-ягідні, Виноград, Груша, Капуста, Томат, Яблуня
Хвороби, шкідники та стійкість
Хвороби та шкідники яблунева плодожерка, листовійки, мінуючі молі, листогризучі, білан жилкуватий, совки, гронова листовійка, виноградний повстяний кліщ
ЗЗР
Діюча речовина люфенурон
Препаративна форма концентрат емульсії
Призначення препарата захист від шкідників
Спосіб проникнення в організм контактний
Час використання післясходово

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари