КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Інсектицид Проклейм 4 гр, Syngenta

Інсектицид Проклейм 4 гр, Syngenta

  • Виробник:Syngenta
  • Код товару:1727
  • Сорт/Модель:Проклейм
  • Наявність:Є в наявності

33 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Проклейм є новим інсектицидом, який був розроблений для захисту яблунь, овочевих культур та винограду від усіх видів лускокрилих шкідників.

Основна речовина, яка міститься у Проклеймі, це емамектин бензоат, яка містить 50 г/кг діючої речовини. Механізм дії полягає у швидкому проникненні препарату у тканини рослин, що відбувається протягом 2 годин, але препарат не має системної дії. Препарат міститься у великій кількості у вигляді мікрорезервуарів у тканинах рослин. Це забезпечує ефективність дії препарату незалежно від високих температур та опадів. Протягом до 2 тижнів Проклейм забезпечує захист рослин.

Дія препарату починається з фази яйця і забезпечує пряму овіцидну дію, що означає, що при контакті з яйцекладкою емамектин бензоат проникає через оболонку яйця, що призводить до загибелі личинок шкідників. Далі, при живленні на оброблених рослинах, живлення припиняється через 1-4 години, а повна загибель настає протягом 1-4 діб.

Основними перевагами нового інсектициду "Проклейм" є:

1. Захист від усіх живучих лускокрилих шкідників, які можуть шкодити яблуням, овочевим культурам та винограду.

2. Пряма овіцидна дія препарату, яка починається з фази яйця. При потраплянні на яйцекладку, препарат проникає через оболонку яйця і личинка гине.

3. Інсектицид швидко проникає у тканини рослин протягом 2 годин та утворює велику кількість мікрорезервуарів з діючою речовиною. Це дозволяє забезпечити ефективність дії препарату незалежно від високих температур, дощу та кислотності робочого розчину.

4. Короткий термін очікування до збору врожаю - не більше 15 днів.

5. Сумісність з біозахистом, що дозволяє використовувати "Проклейм" у поєднанні з іншими біологічними засобами захисту рослин.

Як використовувати?

Щодо особливостей використання, максимальна кількість обробок - 2, а період очікування до збору врожаю залежить від типу культури: для томатів - 5 днів, для яблуні, капусти та винограду - 14 днів. Оптимальний строк обробки - під час масового відкладання яєць та відродження личинок. Проте не рекомендується використовувати "Проклейм" у бакових сумішах з фунгіцидами на основі фосетил-алюмінію, рідкими добривами та препаратами, які мають лужну реакцію.

Застосування:

Культура

Шкодочинний об’єкт

Норма витрати препарату

Яблуня

Плодожерки, листовійки, мінуючі молі

4 мл./5л.

Томати відкритого та закритого ґрунту

Бавовникова совка, карадина

4 мл./5л.

Капуста

Капустяна міль, капустяна совка, капустяний і ріпаковий білани

4 мл./5л.

Виноград

Гронова листовійка

4 мл./5л.

 

Характеристика
Об'єм, гр, мл. 4
Фасовка пакет
Рослина
КультураКультура: Виноград Культура: Капуста Культура: Яблуня Овочеві, Плодово-ягідні, Виноград, Груша, Капуста, Томат, Яблуня
Хвороби, шкідники та стійкість
Хвороби та шкідники яблунева плодожерка, листовійки, мінуючі молі, бавовникова совка, гронова листовійка, капустяний білан, ріпаковий білан, капустяна совка, карадина, капустяна міль
ЗЗР
Діюча речовина емамектин бензоат
Препаративна форма водорозчинні гранули
Призначення препарата захист від шкідників
Спосіб проникнення в організм контактний
Час використання післясходово

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари