КОНТАКТИ
(067) 621-16-16
0
Закінчився
Виноград десертний Лора зелений саджанець

Виноград десертний Лора зелений саджанець

  • Код товару:2871
  • Сорт/Модель:2871
  • Наявність:Закінчився

Мінімальна сума замовлення - 350 грн.

Лора – Скарб Одеського Інституту та Її Унікальні Властивості

Лора - столовий сорт винограду з неймовірно раннім терміном дозрівання, всього 110-115 днів. Це справжній витвір селекції Одеського інституту, який може похвалитися своєю неперевершеною якістю та врожайністю.

Грозді: Вони конусоподібні, середньої щільності або розсипчасті, залежно від опилення та сили росту пагонів. Розмір гроздей може досягати кілограма і більше, що знову-таки залежить від якісного догляду.

Ягоди: Лора може похвалитися циліндричними або овальними ягодами, які мають красивий салатово-білий колір з білим нальотом. Під сонцем ягоди набувають загару, а їх вага становить 6-9 г. М'якуш ягід щільний і має приємний смак, де відчувається вплив сортів східної групи в предків. Сорт відмінно накопичує цукор, може довго висіти на кущах, при цьому вміст цукру може бути вище 20%, при кислотності 5-8 г/л.

Стійкість та Умови Вирощування: Сорт має високу стійкість до мілдью - 3 бали, витримує морози до -21-23°С і не уражається сірою гниллю. Тріщини на ягодах спостерігаються вкрай рідко. Квітка функціонально жіночого типу, добре опилюється. Рекомендована обрізка лози – середня або коротка. Лора демонструє виняткову гнучкість щодо умов догляду та кліматичних регіонів вирощування.

Рослина
КультураКультура: Виноград Виноград
Плоди
Колір плодуКолір плоду: Зелений Зелений

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари