КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0

Блог

Як поливати квіти правильно?

Як поливати квіти правильно?

Дата: 15.02.2023 Переглядів: 675

Догляд за кімнатними рослинами – непросте завдання, але при правильному догляді вони процвітатимуть! Для того, щоб правильно поливати рослини, потрібна певна вправність, і якщо ви не навчитеся робити це правильно, ваші рослини довго не проживуть. Коли мова заходить про підтримку кімнатних квітів у здоровому стані, не все так просто – на щастя, є експерти, які навчать нас, як краще впоратися із цим завданням.

Читати далі

7 причин посадити колоновидні дерева

7 причин посадити колоновидні дерева

Дата: 26.04.2019 Переглядів: 9208

Особливою популярністю серед садоводів подібні дерева стали користуватися за останні 10 років. Колоновидні дерева стануть справжньою прикрасою будь якого саду, парку чи скверу. Це особливий різновид плодових рослин, які формують невеличку крону без розлогих

Читати далі

Ківі посадка та догляд

Ківі посадка та догляд

Дата: 28.02.2019 Переглядів: 30492

Ківі – це рослина яка являє собою високу ліану, на якій зав'язуються десятки плодів. Багато сортів ківі - це дводомні рослини, кожна рослина має тільки жіночі або тільки чоловічі квітки. Для того щоб отримувати плоди, потрібно дві рослини - чоловіча і жіноча. Чоловіча рослина може запилити до шести жіночих, якщо відстань між ними не більше чотирьох метрів. Але існує кілька однодомних сортів ківі, на одній рослині існують чоловічі та жіночі квіти, їм запилювачі не потрібні.

Читати далі

Хурма посадка та догляд

Хурма посадка та догляд

Дата: 28.02.2019 Переглядів: 21694

Перші плоди хурми з'являються на 3-4 рік після посадки саджанця. Хурма не любить протяги та тінисті ділянки. Низовини, куди стікають води, також не підходять для посадки хурми. Кращий час посадки хурми - весна, але при правильному підході в осінню пору, також можлива посадка.

Читати далі

Полуниця на балконі: вирощування та догляд

Полуниця на балконі: вирощування та догляд

Дата: 28.02.2019 Переглядів: 7835

Полуниця на балконі - це цілком реальна справа. Виростити ягоди в умовах міста, маючи в наявності невеликий балкон, під силу кожному бажаючому. Сама по собі полуниця - рослина невибаглива. Якщо дотримуватися нехитрих правил і виконувати технологічні рекомендації, скоро у вас буде полуниця на балконі цілий рік!

Читати далі

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)