КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Хурма Божий Дар саджанець

Хіт
Хурма Божий Дар саджанець

Хурма Божий Дар саджанець

  • Модель:Хурма Божий Дар
  • Наявність:Є в наявності
  • 180.00 грн.

Божий Дар - новий сорт української селекції. Вважається раннім сортом. Плодоносить без запилювачів. Має жіночі та чоловічі квіти. Є запилювачем для інших сортів хурми. В плодоношення вступає на2- 3 рік після посадки. Дерево середньо-росле, досягає до 3-3,5 м . Плоди великі 120 грам і більше, округлої форми, трохи плескаті, оранжевого забарвлення. Морозостійкість дерева висока, до - 25 С. Терпкість пропадає при повному дозріванні. При посадці потрібно вибирати сонячне місце.

Кавказька легенда про хурму
розповідає про матір, у якої росли три не красиві дочки. Бідна вдова плакала і журилася, в сторону дочок ніхто навіть не дивився. Як же їх видати заміж? Одного разу, жінці приснився дивний сон, з'явилася до неї молода незвичайної краси дівчина і дала плід хурми, сказавши, що це допоможе її дочкам. Прокинувшись, жінка вийшла на ганок і побачила, що на старому, засохлому дереві хурми висять три стиглих плода. Зрозуміла вдова, що приходив до неї дух дерева. Мати, зірвала їх і поспішила до своїх дочок. Кожен день вона відрізала по шматочку від кожного плоду і давала дівчатам. Сталося диво - її дочки стали гарнішають на очах. Шкіра стала гладкою, як у стиглої хурми, волосся стало блискучим, дівчата стали стрункими, як молоді деревця хурми. Дочки вдало вийшли заміж, а стара мати була щаслива і до самої смерті доглядала за деревцем хурми.

До сих пір в Грузії і Вірменії пам'ятають цю легенду і, знаючи про корисні властивості хурми, завжди дають її дочкам. Вважається, що плоди дарують красу і щастя в сімейному житті.

Плоди хурми зміцнюють імунітет, уповільнюють процеси старіння, покращується травлення, зір стає кращим. У гастрономічній культурі хурма набагато більш універсальна, ніж прийнято вважати. Її можна додавати в салат (з зеленню, авокадо і грушою), робити парфе (на основі ванільного йогурту, малини), скропити лимонним соком, присипати Чилі і подавати з м'яким сиром, а ще - загортати вранці в млинці.

Саджанці (загальні)
Особливості Перші плоди через 2-3 роки після посадки
Група Плодові
За зимостійкості Високозимостійкі
За способом запилення Самозапильні (самоплідні)
Місцезнаходження для посадки Сонце
Розмір плоду Крупні (крупноплідні)
Розміри Середньорослі (напівкарликові)
Сорт Божий Дар
Терміни дозрівання Ранньостиглі
Форма Багаторічні
Час дозрівання Жовтень

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре