Гіацинт Anna Liza (Анна Лиза)
- Виробник:Україна
- Код товару:1363
- Сорт/Модель:Anna Liza
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Чудовий гіацинт Anna Liza (Ганна Ліза) з ніжним, запашним ароматом і неймовірною пишністю стане справжньою весняною прикрасою саду або підвіконня. Гіацинт відмінно підійде в букет, а також стане родзинкою різних весняних композицій.
Гіацинт Anna Liza можна вирощувати як у відкритому грунті, так і в горщиках в кімнатних умовах.
При вирощуванні гіацинта в горщиках потрібно дотримуватися температурного режиму. Цибулини гіацинта зберігають в темному і прохолодному місці не менше 3-х місяців. На проростання квітки потрібно близько 2-х тижнів.
Посадка гіацинта у відкритий грунт проводиться у вересні-жовтні, до настання заморозків. Грунт для посадки необхідний з великою кількістю перегною, добре пропускати воду і бути з кислотністю не нижче 6.5. При посадці гіацинта необхідно насипати на дно лунки пісок шаром близько 3-5 см. Цибулину гіацинта злегка вдавлюють і засипають піском, а потім грунтом. Після цього рясно поливають.
Характеристики:
Термін цвітіння: березень.
Висота стебла: 30см.
Суцвіття складається з 20-35 бутонів дзвіночкової форми.
Діаметр квіток 3-4 см.
Термін вигонки 3-4 тижні.
Тривалість цвітіння гіацинта 12-20 днів.
Відстань між цибулинами при посадці: 15-20 см.
| Характеристика | |
| Виробник | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі |
| Висота рослини (см.) | 20 - 30 см |
| Посадковий матеріал | |
| Вік посадкового матеріалу | Багаторічники |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Березень |
| Колір квітки | |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Жовтень, Вересень |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 15 - 20 см |
| Глибина посадки | 10 см |



Повідомити про наявність
