Гiацинт Atlantic (Атлантик)
- Виробник:Україна
- Код товару:1384
- Сорт/Модель:Atlantic
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Гіацинт Atlantic (Атлантик) дуже яскравий, соковитий і привабливий крупноцветковий сорт, безумовний лідер серед рослин, які використовуються для вигонки і оформлення квітників навесні. З давньогрецької мови гіацинт перекладається як «квітка дощів», оскільки розпускається він з першими весняними дощами. Квітка гіацинта Atlantic має лілово-синє забарвлення. Гіацинт відмінно підійде в букет, а також стане родзинкою різних весняних композицій. Ці ароматні квіти у формі дзвоника прекрасно підходять для вирощування в контейнерах і на відкритому повітрі. Для кращого візуального ефекту саджайте гіацинт групами (не менше 5 цибулин) або змішуйте з будь-якими іншими квітами, наприклад, нарцисами.
Гіацинт Atlantic посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Atlantic - це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатою гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.
Характеристики гіацинт Atlantic (Атлантик):
Термін цвітіння: з квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів.
Група великоквіткові.
Колір квітки: лілово-синій відтінок.
Квітки великі, діаметр 3,5-4 см.
Квіткова кисть складається з 50 бутонів великої, дзвіночнової форми.
Висота стебла: до 25 см.
Листя темно-зеленого кольору, ланцетні.
Термін вигонки 3-4 тижні.
Вимоги до сонця: від повного сонця до часткової тіні.
Відстань між цибулинами при посадці: 15-20 см.
Глибина посадки 12-15 см, в залежності від розміру цибулини.
Розмноження гіацинта цибулинами-дітками відбувається восени.
| Характеристика | |
| Виробник | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі |
| Висота рослини (см.) | 25 - 30 см |
| Посадковий матеріал | |
| Вік посадкового матеріалу | Багаторічники |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Квітень |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Жовтень, Вересень |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 15 - 20 см |
| Глибина посадки | 12-15 см |



Повідомити про наявність
