КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Гіацинт Carnegie (Карнегі)

Гіацинт Carnegie (Карнегі)

  • Модель:Carnegie
  • Наявність:Закінчився
  • 27 ₴

Відзначте прихід весни солодким ароматом гіацинтів сорти Carnegie - одним з найстаріших сортів східної різновиду гіацинтів. Квітка гіацинта Carnegie має красивий чисто-білий колір, який дарує відчуття спокою й умиротворення. Посадіть гіацинт в горщик або використовуйте як масивну окантовку, щоб уніфікувати свій ніжний, весняний квітковий образ. Суцвіття циліндричної форми, велике, що складаються з зірчастих білосніжних квіточок, розташовується на щільному стеблі з яскравою, соковитою листям.

Гіацинт Carnegie посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Carnegie - це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатою гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.

Цвітіння гіацинта починається в березні-квітні. Після цвітіння квітки зрізують, залишаючи листя, щоб цибулина могла накопичити поживні речовини, розростатися і випустити діток.

У домашніх умовах вирощується гіацинт в горщику невеликого розміру - для однієї квітки або широкий, неглибокий - для кількох. Використовується універсальний субстрат для квітучих рослин. Рослини садять з інтервалом 2,5 см і поглиблюють в грунт на 2/3 їх зростання. Пророщувати гіацинт необхідно в темному місці при температурі 5-7 градусів.

Характеристики гіацинт Carnegie (Карнегі):

Термін цвітіння: з квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів.

Група великоквіткові.

Квітки великі, діаметр 3,5-4 см.

Висота стебла: до 25 см.

Листя темно-зеленого кольору, ланцетні.

Суцвіття складається з 50 бутонів великої, дзвонові форми.

Термін вигонки 3-4 тижні.

Вимоги до сонця: від повного сонця до часткової тіні.

Відстань між цибулинами при посадці: 15-20 см.

Глибина посадки 12-15 см, в залежності від розміру цибулини.

Розмноження гіацинта цибулинами-дітками відбувається восени.

Характеристика
ВиробникГоландія
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняАпрель
Рослина
Висота рослини (см.)25 см
Посадка та догляд
Час посадкиСентябрь, Октябрь
Потреба в сонціСолнце;Полутень
Відстань між рослинами15 - 20 см

Написати відгук

    Погано           Добре