Гіацинт Gipsy Queen (джипси Квин)
- Виробник:Україна
- Код товару:1367
- Сорт/Модель:Gipsy Queen
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Гіацинт Gipsy Queen (джипсі Квін) або Циганська Королева - досить рідкісний і надзвичайно ніжний з приємним ароматом стане найяскравішим акцентом весняного саду. Квітка гіацинта Gipsy Queen має гарний персиковий колір з невеликим переважанням пастельно-рожевого тона. Гіацінт відмінно підійде в букет, а також стане родзинкою різних весняних композицій. Посадіть гіацинт в горщик або використовуйте як масивну окантовку, щоб уніфікувати свій ніжний, весняний квітковий образ.
Гіацинт Gipsy Queen посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Gipsy Queen - це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатим гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.
Гіацинт Gipsy Queen (джипси Квин) опис:
Термін цвітіння: з середини квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів .
Група багатоквіткові.
Колір квітки: білий.
Квітки великі, діаметр 3,5-4 см.
Висота стебла: до 25 см.
Листя темно-зеленого кольору, ланцетні.
Суцвіття складається з 50 бутонів великої, дзвонові форми.
Термін вигонки 3-4 тижні.
Вимоги до сонця: від повного сонця до часткової тіні.
Відстань між цибулинами при посадці: 15-20 см.
Глибина посадки 12-15 см, в залежності від розміру цибулини.
Розмноження гіацинта цибулинами-дітками відбувається восени.
| Характеристика | |
| Виробник | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі |
| Висота рослини (см.) | 25 - 30 см |
| Посадковий матеріал | |
| Вік посадкового матеріалу | Багаторічники |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Квітень |
| Колір квітки | |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Вересень, Жовтень |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 15 - 20 см |
| Глибина посадки | 12-15 см |


Повідомити про наявність
