Гіацинт Purple Voice (Пепл Воис)
- Виробник:Україна
- Код товару:1370
- Сорт/Модель:Purple Voice
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Гіацинт Purple Voice відрізняється гарними фіолетово-пурпуровими квітками. Сорт Purple Voice відноситься до садового Крупноквіткові класу. Чудово цвіте пишним суцвіттям у формі дзвоника прекрасно підходять для вирощування в контейнерах і на відкритому повітрі. Гіацинт відмінно підійде в букет, а також стане родзинкою різних весняних композицій.
Гіацинт Purple Voice посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Purple Voice - це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатою гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.
Характеристики гіацинт Purple Voice (Пепл Воис):
Термін цвітіння: з квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів.
Група великоквіткові.
Квітки великі, діаметр 3,5-4 см.
Висота стебла: до 25 см.
Листя темно-зеленого кольору, ланцетні.
Суцвіття складається з 35-40 бутонів великої, дзвонові форми.
Термін вигонки 3-4 тижні.
Вимоги до сонця: від повного сонця до часткової тіні.
Відстань між цибулинами при посадці: 15-20 см.
Глибина посадки 12-15 см, в залежності від розміру цибулини.
Розмноження гіацинта цибулинами-дітками відбувається восени.
| Характеристика | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі |
| Висота рослини (см.) | 20 - 25 см |
| Посадковий матеріал | |
| Вік посадкового матеріалу | Багаторічники |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Квітень |
| Колір квітки | |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Вересень, Жовтень |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 15 - 20 см |
| Глибина посадки | 12-15 см |



Повідомити про наявність
