КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Закінчився
Гіацинт Yellowstone (Йеллоустоун)

Гіацинт Yellowstone (Йеллоустоун)

  • Виробник:Україна
  • Код товару:1372
  • Сорт/Модель:Yellowstone
  • Наявність:Закінчився

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Гіацинт Yellowstone - один з улюблених багатьма сорт весняних цибулинних квітів. Сорт Yellowstone вийшло вивести в результаті складних схрещувань інших сортів, тому Yellowstone успадкував кращі характеристики від своїх материнських примірників. Квітка гіацинта Yellowstone має кращий жовтий колір серед гіацинтів на сьогоднішній день. Це насичений олійно-жовтий колір, який поєднується з будь-яким іншим кольором гіацинтів в саду. Гіацинт відмінно підійде в букет, а також стане родзинкою різних весняних композицій. Гіацинт Yellowstone - це середньоквітучих сорт, який відмінно підходить для озеленення внутрішнього дворика, саду, тераси і простий у вирощуванні!

Гіацинт Yellowstone  посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Yellowstone -це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатою гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.

Цвітіння гіацинта починається в середині квітня. Після цвітіння квітки зрізують, залишаючи листя, щоб цибулина могла накопичити поживні речовини, розростатися і випустити діток.

У домашніх умовах вирощується гіацинт в горщику невеликого розміру - для однієї квітки або широкий, неглибокий - для кількох. Використовується універсальний субстрат для квітучих рослин. Рослини садять з інтервалом 2,5 см і поглиблюють в грунт на 2/3 їх зростання. Пророщувати гіацинт необхідно в темному місці при температурі 5-7 градусів.

Характеристики гіацинт Yellowstone (Йеллоустоун):

Термін цвітіння: з квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів.

Тип квітів: дзвіночки з широко розкинутими пелюстками розташовані безпосередньо на стеблі і зібрані в довгасту, щільну, дуже значну грону.

Група великоквіткові.

Колір квітки: жовтий

Висота стебла: до 25-30 см.


Характеристика
Виробник Голандія
Кількість в упаковці, шт. 1
Рослина
КультураКультура: Гіацинти Гіацинти
Вид / тип / група сорту рослини Цветущие, Гиацинты, Крупноцветковый
Висота рослини (см.) 25 - 30 см
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалу Многолетники
Цвітіння
Період цвітіння Квітень
Колір квітки Желтый
Посадка та догляд
Час посадки Вересень,Жовтень, Жовтень
Потреба в сонці Солнце,Полутень

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари