КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Гіацинт Yellowstone (Йеллоустоун)

Закінчився
Гіацинт Yellowstone (Йеллоустоун)

Гіацинт Yellowstone (Йеллоустоун)

  • Модель:Yellowstone
  • Наявність:Закінчився
  • 24.00 грн.

Гіацинт Yellowstone - один з улюблених багатьма сорт весняних цибулинних квітів. Сорт Yellowstone вийшло вивести в результаті складних схрещувань інших сортів, тому Yellowstone успадкував кращі характеристики від своїх материнських примірників. Квітка гіацинта Yellowstone має кращий жовтий колір серед гіацинтів на сьогоднішній день. Це насичений олійно-жовтий колір, який поєднується з будь-яким іншим кольором гіацинтів в саду. Гіацинт відмінно підійде в букет, а також стане родзинкою різних весняних композицій. Гіацинт Yellowstone - це середньоквітучих сорт, який відмінно підходить для озеленення внутрішнього дворика, саду, тераси і простий у вирощуванні!

Гіацинт Yellowstone  посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Yellowstone -це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатою гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.

Цвітіння гіацинта починається в середині квітня. Після цвітіння квітки зрізують, залишаючи листя, щоб цибулина могла накопичити поживні речовини, розростатися і випустити діток.

У домашніх умовах вирощується гіацинт в горщику невеликого розміру - для однієї квітки або широкий, неглибокий - для кількох. Використовується універсальний субстрат для квітучих рослин. Рослини садять з інтервалом 2,5 см і поглиблюють в грунт на 2/3 їх зростання. Пророщувати гіацинт необхідно в темному місці при температурі 5-7 градусів.

Характеристики гіацинт Yellowstone (Йеллоустоун):

Термін цвітіння: з квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів.

Тип квітів: дзвіночки з широко розкинутими пелюстками розташовані безпосередньо на стеблі і зібрані в довгасту, щільну, дуже значну грону.

Група великоквіткові.

Колір квітки: жовтий

Висота стебла: до 25-30 см.


Характеристики рослини
Особливості Для клумбы
Час посадки Сентябрь;Октябрь
Висота рослини 25 - 30 см
Атрибуты (общее)
Артикул Yellowstone
Количество в упаковке, шт 1
Страна-производитель товара Голландия
Клубни (общие)
Период посадки (окончание) Октябрь
Тип Гиацинты
Клубни -> Георгины
Вид Крупноцветковый
Саженцы (общие)
Группа Цветущие
Местоположение для посадки Солнце;Полутень
Форма Многолетники
Характеристика цвітіння
Час цвітіння Апрель
Колір квітки Желтый

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре