КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Інжир Андріатичний саджанець

Інжир Андріатичний саджанець

  • Модель:Інжир Андріатичний
  • Наявність:Закінчився
  • 130 ₴

Інжир Адріатичний білий (Adriatic White, Verdone) - завезений з Франції в 1901 році. Цей сорт є поширеним в багатьох країнах. Популярність придбав завдяки Ботанічному саду, який з 30-х по 60-ті роки інтенсивно займався його вирощуванням. Поширював саджанці і передавав їх в різні наукові установи. Він відомий також під назвою Сочинський. Добре підходить для вирощування в відкритому грунті з використанням передових технологій. Білий Адріатичний вважається самоплідними.

Плодоношення - 2 рази на рік. Плоди невеликі, до 60г, мають овальну форму з плоскою вершиною. Мякоть рожева, дуже солодка, шкірка плоду жовто-зелена.

Світло-жовтий плід інжиру - джерело корисних речовин. У плодах інжиру містяться білки, жири, цукри, пектин, лимонна кислоти. Присутні фолієва і пантотенова кислоти, антоціанові глікозиди. Доброчинна дія на роботу різних систем і надають вітаміни С, РР, В1, В2, В6. Вельми дієві і цілющі при багатьох захворюваннях калій, каротин, кальцій, магній, залізо, фосфор, мідь - ці речовини беруть участь у всіх життєво важливих процесах органів людського організму.

Вирощування і догляд:

Інжир досить невибагливий і навіть якщо замерзне за зиму, то навесні з легкістю поверне колишній здоровий стан. Не вибагливий до вибору грунту, але для кращої врожайності не завадить все-таки удобрити землю яєчною шкаралупою або торф'яними добривами. Якщо ви живете холодному регіоні країни, то інжир необхідно ретельно кутати перед настанням морозів. У відкритий грунт саджанці інжиру, в регіонах з помірними кліматичними умовами варто висаджувати так, щоб вони були звернені на південь і мали захист від вітрів. Сорт дуже чуйний на стрижку і легко піддається формуванню, що дає можливість отримати компактний і зручний в догляді кущ.

Для цього необхідно:

навесні прищипнуть верхівку центрального стовбура;

при формуванні бічних пагонів їх також прищипувати; занадто довгі гілки слід періодично вкорочувати.

Морозостійкість - 12 градусів.

Легенда

За легендою Гадес вкрав дочку Деметри, ця грецька богиня вирушила її шукати. Під час пошуків вона зупинилася в будинку однієї людини з Аттики, області в Південній Греції. Він гостинно відкрив їй двері свого будинку і добре прийняв її, і вона віддячила йому за привітність, подарувавши йому перше дерево інжиру. У давні часи кошик інжиру був символом здоров'я і доброти, а сам плід асоціювався з плодовитістю. Тому його намагалися підносити молодятам на весілля. До речі, в деяких країнах ця традиція жива до цього часу.

Плоди
По терміну дозріванняРемонтантні
Розмір плодуМілкі (мілкоплідні)
Рослина
Тривалість життяБагаторічні
Тип крониКущова
Висота рослини (см.)Низькорослі
Посадка та догляд
Потреба в сонціСонце

Написати відгук

    Погано           Добре