КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Кизил Бурштиновий саджанець

Закінчився
Кизил Бурштиновий саджанець

Кизил Бурштиновий саджанець

  • Модель:Кизил Бурштиновий
  • Наявність:Закінчився
  • 100.00 грн.

Кизил Бурштиновий - сорт середнього терміну дозрівання. Дерево овально-пірамідальне, компактне, витонченої форми до 2,0 - 2,2 метрів. Цей сорт кизилу має оригінальні плоди масою 3,5-4 г., яскраво - жовтого кольору, в стиглому стані майже прозорі з тонкою шкіркою. Кислувато - солодкого смаку м'якоть соковита, ніжна, десертна. Дуже плодоносний сорт, дає рясний урожай. Кизил Бурштиновий один з привабливих як для вживання в свіжому вигляді, так і для переробки. Дозрівання плодів відбувається в кінці серпня, але вони можуть дозрівати і в процесі лежання. Це дозволяє сорту користуватися особливим попитом у покупців. Саджанці кизилу зимостійкі, не вимагають частого поливу і добре ростуть в сухому грунті.
Хороший сорт для вирощування в Україні.

Кизил – морозо-посухостійкий чагарник,
який не пред'являє особливих вимог до стану грунту. Краще всього висаджувати його ранньою весною, до розпускання бруньок, та восени, але не пізніше середини жовтня, за 2-3 тижні до настання морозів.

Місце вибрати потрібно не саме відкрите, але і не затінене, оптимальний варіант - це легка півтінь. Прекрасно, якщо з північної сторони кизил захищатиме стіна будинку, паркан або інша споруда. Посадочні ями копають діаметром 70-90см і глибиною 60-70см. Потім їх заправляють родючою землею, змішаною з органічними і мінеральними добривами. Пристовбурні круги молодих дерев восени або навесні доцільно удобрювати органікою з розрахунку 2-3 кг / м2. Мінеральні добрива вносять наступним чином: фосфорні (30-35 г / м2) - восени, азотні (15-20 г / м2) і калійні (10-12 r / м2) - навесні.

Саджанці кизилу необхідно замульчувати тирсою, торфом, перегноєм або скошеною травою. Полив повинен бути помірний і регулярний.

Розмноження: зеленими живцями, відводками, щепленням або насінням.

Хвороби: іржа, борошниста роса, плямистості листя.

Для гарного перезапилення рослин краще висадити кілька, різних сортів, таких які цвітуть одночасно

Характеристики рослини
Сорт рослини Бурштиновий
Тривалість життя Багаторічні
Час посадки Березень;Вересень
Висота рослини Середньорослі (напівкарликові)
Тип крони Кущова
Потреба в сонці Напівтінь
Характеристики плоду
Особливість запилення Самобезплідні
Терміни дозрівання Середньостиглі
Місяць дозрівання Серпень-вересень
Розмір/вага плоду Середні

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре