КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Кизил Лук'янівський саджанець

Кизил Лук'янівський саджанець

  • Модель:Кизил Лук'янівський
  • Наявність:Закінчився
  • 100 ₴

Кизил Лук'янівський - чудовий сорт з відмінними смаковими якостями плодів. Середньостиглий сорт кизилу селекції Центрального ботанічного саду НАН України. Селекціонер С.В.Клименко.

Кизил має великі плоди, одномірні, пляшкової форми, гарні, блискучі, темно-червоні, в період повного дозрівання майже чорні. Середня маса плоду - 6,0 г, максимальна - 8,0 г, довжина 30,6-35,0 мм, ширина 16,5-20,0мм. М'якоть соковита, щільна, темно-червона, ніжна, зі специфічним кизиловим ароматом. Плоди дозрівають 20-25 серпня. Дозрівання поступове, але плоди добре тримаються на дереві тривалий час. Недостиглі плоди швидко дозрівають в теплому місці. Призначений для вживання в свіжому вигляді, для виготовлення желе, варення, компотів і ін.
Хороший сорт для вирощування в Україні.

Кизил – морозо-посухостійкий чагарник,
який не пред'являє особливих вимог до стану грунту. Краще всього висаджувати його ранньою весною, до розпускання бруньок, та восени, але не пізніше середини жовтня, за 2-3 тижні до настання морозів.

Місце вибрати потрібно не саме відкрите, але і не затінене, оптимальний варіант - це легка півтінь. Прекрасно, якщо з північної сторони кизил захищатиме стіна будинку, паркан або інша споруда. Посадочні ями копають діаметром 70-90см і глибиною 60-70см. Потім їх заправляють родючою землею, змішаною з органічними і мінеральними добривами. Пристовбурні круги молодих дерев восени або навесні доцільно удобрювати органікою з розрахунку 2-3 кг / м2. Мінеральні добрива вносять наступним чином: фосфорні (30-35 г / м2) - восени, азотні (15-20 г / м2) і калійні (10-12 r / м2) - навесні.

Саджанці кизилу необхідно замульчувати тирсою, торфом, перегноєм або скошеною травою. Полив повинен бути помірний і регулярний.

Розмноження: зеленими живцями, відводками, щепленням або насінням.

Хвороби: іржа, борошниста роса, плямистості листя.

Для гарного перезапилення рослин краще висадити кілька, різних сортів, таких які цвітуть одночасно

Плоди
По терміну дозріванняСередньостиглі
Місяць дозріванняСерпень-вересень
Розмір плодуСередні
Рослина
Тривалість життяБагаторічні
Тип крониКущова
Посадка та догляд
Час посадкиБерезень;Вересень
Потреба в сонціНапівтінь

Написати відгук

    Погано           Добре