Садженець ожини Газда однорічне
- Виробник:Україна
- Код товару:1574
- Сорт/Модель:Газда
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Сорт дуже морозостійкий, не пошкоджується хворобами.
Ожина Газда - безколючковий сорт з сильнорослими прямими пагонами, які вимагають підв'язки до опор. Серед численних сортів ожини особливо полюбився новий сорт культури під назвою Газда, який є представником польської селекції. Висаджувати ожину краще навесні, коли зникнуть ризики повернення нічних заморозків.
Зацвітає вона в кінці травня і цвіте до осені, поступово формуючи свій урожай. Культура формує сильнорослі, потужні кущі, пагони яких можуть досягати висоти до 2 м. Восени з чагарнику необхідно нарізати живці, довжиною близько 40 см і прикопати їх в саду, на глибину 20 см.
Полив: у період цвітіння і дозрівання ягід - помірний, але достатній. В інший час - в міру необхідності: ожина посухостійка. Коли ожина скине листя, стебла пригінають сільніше и вкрівають на зімівлю, а з приходом весни піднімають рослини, прів'язуючі стебла до шпалери.
| Характеристика | |
| Виробник | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі |
| Висота рослини (см.) | 200 см |
| Наявність шипів | Без шипів |
| Посадковий матеріал | |
| Вік посадкового матеріалу | Багаторічники |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Травень |
| Колір квітки | |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Березень, Травень, Червень |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 250 см |
| Глибина посадки | 20 см |



Повідомити про наявність
