Саджанець ожини Гай однорічне
- Виробник:Україна
- Код товару:1572
- Сорт/Модель:Гай
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Ожина Гай - високоврожайний польський сорт, який має потужні пагони без шипів, які складно пригинати. Встигає в перших числах липня. Сорт стійкий до різних захворювань. Даний сорт непогано переносить заморозки до -30 градусів.
Особливості: на кущах немає шипів; транспортабельна.
Оптимальні терміни для посадки - з кінця квітня до початку травня. Пагони у міру відростання потрібно прищипнуть на висоті 1,5 - 2 метри, це забезпечить підвищення врожайності.
Оптимальні розміри для посадкових ям: діаметр - 40-50 см, глибина - 50 см.
Місце: злегка затінений ділянку - ожина Гай не любить яскравого світла. Цвітіння в кінці травня. На промпосадках ожину висаджують з урахуванням відстані між кущами в 1-1,2 метра.
| Характеристика | |
| Виробник | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі |
| Висота рослини (см.) | 150 - 200 см |
| Наявність шипів | Без шипів |
| Посадковий матеріал | |
| Вік посадкового матеріалу | Багаторічники |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Травень, Червень |
| Колір квітки | |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Квітень, Травень, Червень |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 100 - 120 см |
| Глибина посадки | 50 см |



Повідомити про наявність
