Саджанець ожини Лох Несс
- Виробник:Україна
- Код товару:1573
- Сорт/Модель:Лох Несс
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Сорт Лох Несс - безшипна ожина. Посадка саджанців здійснюється в лунки на відстані 2-2,5 м при ширині міжрядь 2,5-3 м. Лох Несс - дуже ароматна ягода. Має пагони довжиною до 4 м і щільну транспортабельну ягоду відмінного смаку.
«Лох Несс» - компактний сильнорослий прямостоящий чагарник. Листя зубчасті, пофарбовані в світло-зелений відтінок, покриті своєрідним пушком по обидва боки.
Ожина Лох Несс удостоєна нагороди Британської Товариства Садівників за чудові смакові і ростові якості. Сорт Лох Тей виведений шотландськими селекціонерами. Гібрид шотландської селекції витримує температуру до 40, проте коли спека стоїть довго, і тривалий час відсутні дощі, ягоди трохи підсихають і дозрівають не такими соковитими, як при достатній кількості вологи. Ягоди подовжено-овальні, більше 15 г, дуже смачні, зі своєрідним присмаком і ароматом.
Збір ягоди починають на початку червня і продовжують до кінця серпня. Урожайність дуже висока і становить до 15 кг c куща. Сорт стійкий до багатьох видів хвороб.
| Характеристика | |
| Виробник | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі |
| Висота рослини (см.) | 300 - 400 см |
| Наявність шипів | Без шипів |
| Посадковий матеріал | |
| Вік посадкового матеріалу | Багаторічники |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Червень |
| Колір квітки | |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Березень, Червень |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 200 - 250 см |
| Глибина посадки | 50 см |



Повідомити про наявність
