Садженець ожини Чачанска Бестрна однорічне
- Виробник:Україна
- Код товару:1575
- Сорт/Модель:Чачанска Бестрна
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Квіти Чачанской Бестрни - великі, рожеві, добре запилюються. Пагони у міру відростання потрібно прищипнуть на висоті 1,5 - 2 метри, це забезпечить підвищення врожайності. Якщо ви збираєтеся садити кілька рослин, то необхідно зберігати рослина 1,5 м між ними.
Транспортабельність дуже хороша. Врожайність досягає 13 кг з куща і більше. Однорічні пагони мають високу стійкість до низьких зимових температур. На плодоносних пагонах квіти розміщуються концентровано, що полегшує збір продукції. Ягоди дуже великі, 9-15г. Ожина має високу врожайність, стійкість до спеки, посухи та холоду, безколючкові пагони і гарну транспортабельність.
Чачанська Бестрна - сорт сербської селекції. Термін дозрівання середньопізній (кінець липня-серпень). Стійкий до основних хвороб культури, до грибкових, плоди не піддаються сірої гнилі. Сорт Чачанска Бестрна - безколючкова ожина. Однорічні пагони мають високу стійкість до низьких зимових температур. Плодоношення починається в другій половині липня.
| Характеристика | |
| Виробник | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі |
| Висота рослини (см.) | 150 - 200 см |
| Наявність шипів | Без шипів |
| Посадковий матеріал | |
| Вік посадкового матеріалу | Багаторічники |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Червень |
| Колір квітки | |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Квітень, Червень |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 150 см |
| Глибина посадки | 40 см |



Повідомити про наявність
