Саджанець червоної смородини Джокер Ван Тест дворічне
- Виробник:Україна
- Код товару:1607
- Сорт/Модель:Джокер Ван Тест
- Наявність:Закінчився
Мінімальна сума замовлення - 350 грн.
Червона смородина Джокер Ван Тест стійка до антракнозу, борошнистої роси і почковим кліщів, які можуть завдати найбільшої шкоди посадкам червоної смородини. З недоліків сорту фахівці відзначають тільки низьку стійкість до весняних заморозків. Це пов'язано з раннім цвітінням і якщо після розкриття квіток температура різко знизиться, то зав'язі, як правило, опадають і врожаю не буде. Цей сорт високоврожайний, зимостійкий, самоплодовий.
Кущ середньорослий. Утворює велику кількість нульових пагонів. На відміну від чорної та білої смородини, ягоди червоної можуть довго висіти на кущах, не обсипаючи і не втрачаючи смаку.
Червона смородина - довгожитель. Вона росте і плодоносить 20-25 років на одному місці. В кінці осені під кожен кущ треба внести по відру перепрілого гною або компосту. Сорт є самозапильним. Своїм потужним плодоносінням рослина приваблює птахів, але і після них залишається дуже багато ягід готових до вживання.
Ягоди можуть дуже довго, аж до осінніх заморозків, висіти на кущі не обсипаючись.
Ягоди червоної смородини користуються завжди найвищим попитом на ринку.
| Характеристика | |
| Виробник | |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Рослина | |
| Культура | |
| Вид / тип / група сорту рослини | Квітучі, Червона |
| Висота рослини (см.) | 150 - 200 см |
| Цвітіння | |
| Період цвітіння | Травень, Липень |
| Колір квітки | |
| Плоди | |
| Розмір плоду | Великоплідна |
| Посадка та догляд | |
| Час посадки | Вересень, Листопад |
| Потреба в сонці | |
| Відстань між рослинами | 100 - 150 см |
| Глибина посадки | 30 см |



Повідомити про наявність
