КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Саджанець лохини Ріка рання дворічний

Закінчився
Саджанець лохини Ріка рання дворічний

Саджанець лохини Ріка рання дворічний

  • Модель:Ріка рання 2р.
  • Наявність:Закінчився
  • 80.00 грн.

Сорт лохини «Ріка» є дуже раннім для дозрівання. Пік дозрівання цих ягід припадає на червень. Однак, якщо погодні умови не зовсім сприятливі, то процес дозрівання може відтягнутись приблизно на 2-3 тижні. 

Кущ цього сорту відзначається своєю неабиякою силою росту, пружністю та силою гілочок. За якісними характеристиками кущ сягає близько 1.3-1.8 м у висоту та 1.2-1.7 м у ширину. Особливістю цього різновиду лохину є бічні пагони, які можуть сильно розгалужуватись, тому без постійного підрізання і доглядання не обійтись.

Листя має темно-зелене забарвлення, з гладкою поверхнею і злегка вдавленими прожилками. Листочок характерно загострений , в середньому 63 мм в довжину та 36 мм в ширину.

Цвітіння куща – це багаточисленні білі квіти з легеньким рожевим рум’янцем і рожевими лініями.

Грона містить в собі 8-12 квітів дзвонової форми, з загнутими назад пелюстками. Цвіте «Ріка» напрочуд немало, близько 1 місяця. Сорт є самозапильним, але для підсилення смаку та розміру, опилення іншими методами не зашкодить. 

Ягідки лохини темно-сині з сіруватим нальотом, круглі. Середній розмір 1.6 см – 1.4 см, рідко досягає до 2.0 см.. По грамах ягідка може мати вагу 1.3 – 1.6 грам. Плід може бути різний в залежності від пори сезону. На початку урожаю лохина більша і тяжча відносно пізніших урожаїв. Смак надзвичайний, з нотками спілого винограду та соковитої суниці, інколи з пікантними нотками кислинки. «Ріка» чудово підійде як для домашнього, так і для комерційного виробництва.


Характеристики рослини
Час посадки Март;Ноябрь
Атрибуты (общее)
Артикул Река ранняя
Доставка/Оплата Минимальный заказ от 150 грн
Страна-производитель товара Украина
Саженцы (общие)
Время созревания Июнь-Июль;Июнь-Июль
Группа Плодовые
Сорт Река ранняя
Сроки созревания Очень ранние
Форма Многолетники
Характеристика цвітіння
Час цвітіння Июнь;Май;Май;Июнь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре