КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Хіт
Акція -18%
Саджанець лохини Ріка рання трьохрічний

Саджанець лохини Ріка рання трьохрічний

  • Виробник:Україна
  • Код товару:1511
  • Сорт/Модель:Ріка рання 2р.
  • Наявність:Є в наявності
До кінця акції
дн. ::
120 ₴

99 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Сорт лохини «Ріка» є дуже раннім для дозрівання. Пік дозрівання цих ягід припадає на червень. Однак, якщо погодні умови не зовсім сприятливі, то процес дозрівання може відтягнутись приблизно на 2-3 тижні. 

Кущ цього сорту відзначається своєю неабиякою силою росту, пружністю та силою гілочок. За якісними характеристиками кущ сягає близько 1.3-1.8 м у висоту та 1.2-1.7 м у ширину. Особливістю цього різновиду лохину є бічні пагони, які можуть сильно розгалужуватись, тому без постійного підрізання і доглядання не обійтись.

Листя має темно-зелене забарвлення, з гладкою поверхнею і злегка вдавленими прожилками. Листочок характерно загострений , в середньому 63 мм в довжину та 36 мм в ширину.

Цвітіння куща – це багаточисленні білі квіти з легеньким рожевим рум’янцем і рожевими лініями.

Грона містить в собі 8-12 квітів дзвонової форми, з загнутими назад пелюстками. Цвіте «Ріка» напрочуд немало, близько 1 місяця. Сорт є самозапильним, але для підсилення смаку та розміру, опилення іншими методами не зашкодить. 

Ягідки лохини темно-сині з сіруватим нальотом, круглі. Середній розмір 1.6 см – 1.4 см, рідко досягає до 2.0 см.. По грамах ягідка може мати вагу 1.3 – 1.6 грам. Плід може бути різний в залежності від пори сезону. На початку урожаю лохина більша і тяжча відносно пізніших урожаїв. Смак надзвичайний, з нотками спілого винограду та соковитої суниці, інколи з пікантними нотками кислинки. «Ріка» чудово підійде як для домашнього, так і для комерційного виробництва.


Характеристика
Виробник Україна
Рослина
КультураКультура: Лохина Лохина
Вид / тип / група сорту рослини Плодовые
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалу Многолетники
Цвітіння
Період цвітіння Червень,Травень,Травень,Червень
Плоди
По терміну дозрівання Ультраранній
Місяць дозрівання червень, липень,червень, липень
Посадка та догляд
Час посадки Березень,Листопад

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари