КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Саджанець лохини Патріот середня дворічний

Саджанець лохини Патріот середня дворічний

  • Виробник:Україна
  • Код товару:1267
  • Сорт/Модель:Патріот середня 2р.
  • Наявність:Є в наявності

130 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Лохина сорту «Патріот» викликає неабиякий інтерес у багатьох садоводів. Цей вид користується великим попитом, тому що відрізняється своєю високою урожайністю і невибагливістю. Ззовні кущ виглядає доволі привабливо, його не раз відзначали за декоративність. Цвітіння припадає на початок весни, і кущ «одягається» в ошатне зелене листя. Згодом на кущі з’являються перші ягідки, які від зеленого кольору переходять в червоний.

Плід є доволі великим, близько 1.7 см в діаметрі. Смак ягід дуже схожий до чорниці. Як і характерно для ягід лохини, забарвлення темно-синє з яскраво вираженим сіруватим нальотом. «Патріот» відрізняється товщиною шкірочки, яка робить ягоду більш стійкою до пошкоджень, створюючи сприятливі умови для транспортування.  Грони ягід, незважаючи на свою об’ємність, чудово тримаються гілочки після дозрівання ще приблизно два тижні.

Правильний догляд за кущем може принести господареві близько 7-10 кг урожаю з одного куща, що неабияк радує комерційні виробництва. Пік цвітіння припадає приблизно на середину літа.

Важливо знати, що сорт «Патріот» один з найстійкіших до коливань холоду (до – 30 градусів) , тому може рости в будь-яких регіонах. Кущ росте в пріоритеті в висоту, а не в ширину, сягає від 1 м до 1.7 м, що дозволяє економити місце. Полив та мінімальне добриво – запорука плодовитості та процвітання рослини. Обрізку цього сорту, як і багатьох інших, рекомендують проводити раз на 5 років після опадання листя. Цей вид лохини також успішно бореться з шкідниками.

Характеристика
КультураЛохина
ВиробникУкраїна
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняИюнь;Май;Май;Июнь
Плоди
По терміну дозріванняСередній
Місяць дозріванняИюнь-Июль;Июнь-Июль
Посадка та догляд
Час посадкиМарт;Ноябрь

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари