КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Саджанець лохини Елізабет дворічний

Саджанець лохини Елізабет дворічний

  • Виробник:Україна
  • Код товару:1061
  • Сорт/Модель:Елізабет 2р.
  • Наявність:Є в наявності

135 ₴

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Сорт лохини «Елізабет» має прямий, розкидистий, високорослий кущ, який сягає близько 1.5-1.8 м. Як і характерно для плодів цієї рослини, ягідки мають темно-синє забарвлення з сіруватим нальотом, діаметром 2.2 см, круглої форми. Ягоди мають міцну шкірочку, тому не деформуються при транспортуванні. Дозріває «Елізабет» в серпні.

Цей сорт погано росте на піщаному ґрунті, віддаючи перевагу землі з помірною кількістю торфу.

Найкраще садити весною, щоб за літо рослина зміцніла і з легкістю витримала осінь, проте посадка восени також сприятлива. Лохина любить добре освітлені ділянки без вітру.

Для рослини потрібно багато води, так як інакше ягоди не поспіють. Сухе і жарке літо «Елізабет» переносить складно.

Кущ може підхопити різні грибкові хвороби, шкідників,  але при правильному догляді проблем не виникає.

Урожайність з одного куща становить до 7 кг.

«Елізабет» не дуже  стійка до холоду, тому весняні заморозки можуть погано вплинути на рослину.

Цей сорт найкраще підходить для свіжого споживання. Ягоди дуже соковиті та ароматні. В її складі виділяють найкращий баланс цукру та органічних кислот.



Характеристика
КультураЛохина
ВиробникУкраїна
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняИюнь;Май;Май;Июнь
Плоди
По терміну дозріванняПізній
Місяць дозріванняИюль-Август;Июль-Август
Посадка та догляд
Час посадкиМарт;Ноябрь

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари