КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Закінчився
Саджанець лохини Торо трьохрічний

Саджанець лохини Торо трьохрічний

  • Виробник:Україна
  • Код товару:1512
  • Сорт/Модель:Торо
  • Наявність:Закінчився

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Сорт лохини «Торо» вивели відносно недавно в 1987 році, за допомогою схрещування. З того часу цей вид зайняв стійке місце як на комерційному, так і на домашньому господарствах. Кущ має привабливий зовнішній вигляд, тому часто слугує також декорацією для присадбних будинків.

«Торо» один з найвищих сортів і може мати близько 2-х метрів у висоту. Гілки та стовбур з часом тільки міцнішають. Листочки зелені, великі, серцеподібної форми.

Цвітіння припадає на травень, а вже у серпні можна їсти дозрілі кисло-солодкі плоди лохини. Чим більше часу рослина живе на одному місці, тим більше урожай рік з роком.

Як і характерно для лохини, ягідки мають темно-синє забарвлення з сіруватим нальотом. Діаметр приблизно 2 см, вага 1.7-2.0 грам. Ягода велика, округла. З правильним доглядом урожай з одного куща може становити від 7 до 10 кг.

Рослина може заразитись шкідниками, але без проблем піддається лікуванню.

Як і для багатьох сортів лохини, «Торо» може витримувати перепади температури навіть до  -30 градусів, що дозволяє садити рослину в багатьох регіонах. Згубним для цього виду є нестійкий рівень води, тобто потрібно слідкувати, щоб не було засухи, а також навпаки – надмірної кількості води.

Молоді кущі саджають в віці 1-2 років, весною або восени, на добре освітлених ділянках, без вітру і протягів.Характеристика
Виробник Україна
Рослина
КультураКультура: Лохина Лохина
Вид / тип / група сорту рослини Плодовые
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалу Многолетники
Цвітіння
Період цвітіння Июнь;Май;Май;Июнь
Плоди
По терміну дозрівання Середній
Місяць дозрівання Июль-Август;Июль-Август
Посадка та догляд
Час посадки Март;Ноябрь

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари