КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Саджанець лохини Торо трьохрічний

Закінчився
Саджанець лохини Торо трьохрічний

Саджанець лохини Торо трьохрічний

  • Модель:Торо
  • Наявність:Закінчився
  • 120.00 грн.

Сорт лохини «Торо» вивели відносно недавно в 1987 році, за допомогою схрещування. З того часу цей вид зайняв стійке місце як на комерційному, так і на домашньому господарствах. Кущ має привабливий зовнішній вигляд, тому часто слугує також декорацією для присадбних будинків.

«Торо» один з найвищих сортів і може мати близько 2-х метрів у висоту. Гілки та стовбур з часом тільки міцнішають. Листочки зелені, великі, серцеподібної форми.

Цвітіння припадає на травень, а вже у серпні можна їсти дозрілі кисло-солодкі плоди лохини. Чим більше часу рослина живе на одному місці, тим більше урожай рік з роком.

Як і характерно для лохини, ягідки мають темно-синє забарвлення з сіруватим нальотом. Діаметр приблизно 2 см, вага 1.7-2.0 грам. Ягода велика, округла. З правильним доглядом урожай з одного куща може становити від 7 до 10 кг.

Рослина може заразитись шкідниками, але без проблем піддається лікуванню.

Як і для багатьох сортів лохини, «Торо» може витримувати перепади температури навіть до  -30 градусів, що дозволяє садити рослину в багатьох регіонах. Згубним для цього виду є нестійкий рівень води, тобто потрібно слідкувати, щоб не було засухи, а також навпаки – надмірної кількості води.

Молоді кущі саджають в віці 1-2 років, весною або восени, на добре освітлених ділянках, без вітру і протягів.Характеристики рослини
Час посадки Март;Ноябрь
Атрибуты (общее)
Артикул Торо
Доставка/Оплата Минимальный заказ от 150 грн
Страна-производитель товара Украина
Саженцы (общие)
Время созревания Июль-Август;Июль-Август
Группа Плодовые
Сорт Торо
Сроки созревания Среднепоздние
Форма Многолетники
Характеристика цвітіння
Час цвітіння Июнь;Май;Май;Июнь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре