КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Саджанець лохини Бонус (Bonus) дворічний

Саджанець лохини Бонус (Bonus) дворічний

  • Модель:Бонус
  • Наявність:Закінчився
  • 120 ₴

Лохина Бонус (Bonus) - сорт отримав свою назву через дуже великих плодів, діаметром до 2,5-3 см і стабільної високої врожайності. Ягоди щільні, мають насичений чорничний аромат і дуже солодкий смак. Плоди мають світло-блакитний колір і покриті восковим нальотом, досить щільним. Кущ середньорослий, досягає у висоту 1,2-1,6 метра і до 1,25-1,3 метра в ширину. Листки гладенькі, мають еліпсоїдну форму і насичений зелений колір, який до осені стає красивого червоного кольору. Цвітіння лохини доводиться на кінець травня, цвіте тривало восковими колоколообразной білі квітами. Що робить сорт ідеальним для використання в ландшафтному дизайні. 

Лохина Бонус відрізняється хорошою стійкістю до шкідників і хвороб.

Посадка лохини: саджанець краще садити навесні, так що влітку рослина зміцнюється і легко протистоїть осіннім холодам, але посадка восени, за два місяці до настання морозів, також сприятлива. Посадкова лунка повинна бути шириною 50 см і глибиною 40-50 см. На дно кладеться дренаж з битої цегли, великого щебеню. Зверху горбком насипається суміш з торфу, піску, хвої і грунту, а також можна додати добрива, які містять азот. Черешок висаджується на горбок, засипається зверху такий же сумішшю і мульчують тирсою і хвоєю. Після необхідно полити. Рослина вимагає багато води, інакше ягоди не будуть заспівати.

Обрізка лохини: починаючи з 6 року лохину необхідно проводити обрізання сухих і неплодоносних гілок. Обрізка робиться на початку весни, до сокоруху.

Лохина не любить рости в темряві, тому рекомендується вибирати добре освітлені місця з легким відтінком, де немає протягів і сильних вітрів.

Лохина Бонус (Bonus) опис:

Висота куща: високий, до 2,5-3 метра.

Квіти: форма Колокольчикова білого кольору, зібрані в суцвіття по 4-10 шт в кисті.

Плодоношення починається з 3-4 року життя.

Урожайність 5-8 кг з одного куща.

Вимоги до грунту: кислий, добре дренований грунт, вологоутримуючий.

Кислотність: pH 4,5-6.

Час дозрівання ягід: кінець липня.

Розмір ягід: великий, диметр 2,5-3 см.

Високий рівень зимостійкості.

Характеристика
ВиробникУкраїна
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняМай
Плоди
По терміну дозріванняСреднепоздние
Місяць дозріванняИюль-Август
Рослина
Висота рослини (см.)Среднерослая
Посадка та догляд
Час посадкиМарт;Ноябрь
Потреба в сонціСолнце

Написати відгук

    Погано           Добре