КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Саджанець лохини Дюк (Duke) дворічний

Саджанець лохини Дюк (Duke) дворічний

  • Модель:Дюк
  • Наявність:Закінчився
  • 120 ₴

Лохина Дюк (Duke) - найбільш широко поширений ранньостиглий сорт, лауреат престижної нагороди Королівського садівницького товариства. Густий, прямостоячий кущ з красивими, невеликими листям овальної форми, які восени набувають приголомшливу червоно-золотисте листя. Витончені, воскові, дзвіночнообразні квіти змінюються плодами середнього розміру, які дозрівають на початку літа. Ягода має помірно солодкий смак, з легкою терпкістю. Дюк цвіте пізно, але дозріває рано, що захищає квіти від весняних заморозків. Гілки можуть опускатися до землі, коли навантажені ягодами, тому необхідно використовувати опору в такий період. Лохина Дюк дає стабільний і високий урожай. Смакові якості і користь плодів зберігається набагато довше, ніж у більшість сортів.

Хоч сорт Дюк самозапилюватися, перехресне запилення дає кращий врожай плодів (більші ягоди і високий урожай). Для оптимального запилення і врожайності необхідно садити кілька сортів з однаковим часом запилення. Сорт Дюк можна вирощувати як живопліт, так і в контейнерах. З лохини Дюк можна зробити сік, який вважається одним з найбільш корисних з усіх існуючих фруктово-ягідних соків, оскільки володіє унікальними властивостями антиоксиданту. Також чудовий смак мають страви з лохиною - випічка, джеми, муси, варення, компоти, соуси.

Посадка лохини: саджанець краще садити навесні, так що влітку рослина зміцнюється і легко протистоїть осіннім холодам, але посадка восени, за два місяці до настання морозів, також сприятлива. Посадкова лунка повинна бути шириною 50 см і глибиною 40-50 см. На дно кладеться дренаж з битої цегли, великого щебеню. Зверху горбком насипається суміш з торфу, піску, хвої і грунту, а також можна додати добрива, які містять азот. Черешок висаджується на горбок, засипається зверху такий же сумішшю і мульчують тирсою і хвоєю. Після необхідно полити. Рослина вимагає багато води, інакше ягоди не будуть заспівати.

Обрізка лохини: починаючи з 3 роки після посадки лохину необхідно проводити обрізання сухих гілок. Обрізка робиться на початку весни, до сокоруху. Після збору врожаю обрізаються не плодоносить гілки, залишаючи нові гілки для плодоношення в наступному сезоні.

Лохина не любить рости в темряві, тому рекомендується вибирати добре освітлені місця з легким відтінком, де немає протягів і сильних вітрів.

Лохина Дюк (Duke) опис:

Висота куща: високий, до 1,5-2,1 метра.

Квіти: форма Колокольчикова білого кольору.

Плоди правильної округлої форми, досить великі, діаметром 17-20 мм, вагою 185-192 грам.

Період від цвітіння до дозрівання ягоди становить 42-56 днів.

Сорт урожайний. З одного куща виходить близько 6 8 кг врожаю.

Вік плодоношення: 1-2 роки після посадки.

Вимоги до грунту: Кислий, добре дренований грунт, вологоутримуючий. 

Кислотність: pH 4,5-6.

Час цвітіння: друга половина травня.

Час дозрівання ягід: кінець липня.

Розмір ягід: великий, диметр 2,5-3 см.

Високий рівень зимостійкості.

Характеристика
ВиробникУкраїна
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняМай
Плоди
По терміну дозріванняСреднепоздние
Місяць дозріванняИюль
Рослина
Висота рослини (см.)Среднерослая
Посадка та догляд
Час посадкиМарт;Ноябрь
Потреба в сонціСолнце

Написати відгук

    Погано           Добре