КОНТАКТИ
(067) 621-16-16

0
Закінчився
Саджанець Сантоліна Сіра (Santolina Grey) відкрита коренева система

Саджанець Сантоліна Сіра (Santolina Grey) відкрита коренева система

  • Виробник:Україна
  • Код товару:1280
  • Сорт/Модель:Сантолина Серая
  • Наявність:Закінчився

Мінімальна сума замовлення - 250 грн.

Безкоштовна доставка Нова Пошта замовлень від 1 000 грн.

Сантоліна Сіра (Santolina Grey) - являє собою невеликий вічнозелений чагарник, що росте до 50 см у висоту на 50 см до 1 метра в ширину через 5-10 років. Він густо вкритий вузькими, цільними або пір'ястими сіро-зеленим листям, які покривають стебла або гілки. Ці привабливі і ароматні листя створюють враження помісі лаванди і листя соснового кипариса. Здалеку гілочки трохи нагадують листя папороті. У подрібненні листя має різкий, але приємний аромат. Влітку на дворічних гілках з'являються жовті, схожі на гудзики квіткові головки, розміром 2 см, які тримаються на тонких стеблах над листям. Головки квіток стають коричневими, після цвітіння їх слід видалити.

Сантоліна догляд. Сантоліна Грей воліє відкриті сонячні ділянки, але може переносити невелику кількість тіні. Він погано себе почуває в тіні або у вологих і сирих умовах. Зазвичай він добре себе почуває на бідних, сухих і добре дренованих грунтах, таких як піщані ґрунти. Надмірний полив або вологість викличуть зростання грибка і можуть привести до загибелі рослини.

Сантоліна обрізка. Санітарна обрізка проводиться навесні. Восени, після цвітіння, сатоліну обрізають для того, щоб рослина добре кущів і давало багато пагонів.

Сантоліна застосування. Сантоліна Грей має ароматні листя, які можна використовувати для ароматизації супів, бульйонів, рагу, соусів, м'ясних, рибних або зернових страв. Листя і квіти можна збирати влітку і сушити для подальшого використання. Квіти і гілки можна використовувати в сушених композиціях, вінках або попурі. Ароматизовані листя використовуються в якості репелентів від комах, зокрема від молі. Ефірні масла виготовляються з квітів і листя і використовуються в парфумерії.

Сантоліна лікувальні властивості Листя і квіти використовуються в народній медицині, як спазмолітичний, дезинфікуючий і глистогінний засіб. Їх також подрібнювали і використовували для лікування укусів комах, дуже швидко знімаючи біль.

Сантоліна в дизайні саду. Сантоліна дуже декоративна і часто використовується в рокарії, садах або в якості невеликої живоплоту.

Сантоліна Сіра (Santolina Grey) опис:
Виростає до до 50 см в висоту та на 50 см до 1 метра в ширину.
Форма: куляста форма з густо розгалуженими пагонами.
Зростає на протязі 25 років. Листя темно-зеленого кольору, перисто-розділені.
Квітки жовті.
Віддає перевагу сонячним ділянкам, або легку півтінь.
Полив помірний і систематичний.
Час цвітіння: липень-серпень.
Грунт: невимогливий до грунтів.
Характеристика
Виробник Україна
Рослина
Культура Санталіно
Вид / тип / група сорту рослини Цветущие
Розмір Карликовые
Висота рослини (см.) 30 см
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалу Многолетники
Цвітіння
Період цвітіння Липень,Серпень
Колір квітки Желтый
Посадка та догляд
Час посадки Березень,Квітень
Потреба в сонці Солнце,Полутень

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті товари