КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Персик Білий Лебідь

Персик Білий Лебідь

  • Модель:Білий Лебідь
  • Наявність:Закінчився
  • 110 ₴

Персик Білий Лебідь - був виведений в Нікітському Ботанічному саду і має ще одну назву Білий Лебедєв. Дерево середньоросле, виростає до 3-5 метрів. Крона має кулясту, розкидисту форму. Плід персика округлої форми, середнього розміру і вагою близько 150-200 грам. Шкірочка плоду жовтувата з невеликим легким рум'янцем або буває і без нього. М'якоть плоду має білий відтінок, волокнисту структуру, що не щільна, з ароматним, запашним смаком і дуже соковита. Дозрівання плодів настає в середині-кінці серпня. Оскільки плоди дуже соковиті і мають м'яку м'якоть, вони погано переносять транспортування. Персики вживають в свіжому вигляді, а також підходять для варення, компоту, пастили. Персики слід зберігати в холодильнику або іншому прохолодному місці. Також можна заморозити. Сорт Білий лебідь -високоврожайний, плодоносити щорічно починає з 4 річного віку.

Персик Білий Лебідь посадка здійснюється навесні, до початку сокоруху або восени, за кілька тижнів до заморозків. Місце для посадки персика має бути добре освітлено сонцем і захищене від північних вітрів. Слід надавати перевагу для персика нейтральні або слаболужному грунту, з оптимальною кіслотностью- 6,7-7,0 pH. Посадкова яма готується заздалегідь: для весняної посадки найкраще підготувати її восени, а для осінньої - мінімум за 1 місяць. Яма викопується розміром 1х1 метр і глибиною 50-70 см, в залежності від масивності посадочних коренів саджанця.На дно кладеться шар щебеню для дренажу, а в грунт вносять пісок. Після розправлення коренів (їх потрібно розташувати так, щоб вони знаходилися по периметру ями, а не в одній її частині), можна їх пошарово засипати грунтом. Земля злегка утрамбовується, поливається.

Обрізка Персик Білий Лебідь. Щоб дерево добре плодоносить, необхідно щорічно його обрізати. Гілки персика швидко розростаються, тому обрізка, яку проводять ранньою весною і пізньою осінню, передбачає видалення непотрібних, поганих і сухих гілок.

Молоді саджанці персика потрібно особливо ретельно захищати на зиму. Найпростіше - обгорнути його мішковиною і трохи підвернути.

Персик Білий Лебідь опис:

Терміни дозрівання: середина-кінець серпня.
Опис плода персика Білий лебідь: середнього розміру і вагою близько 150-200 грам.
Колір плоду: шкірка плоду жовтувата з невеликим легким рум'янцем.
М'якоть: дуже соковита, тане, ароматна, з високим вмістом цукру і оптимальної кислотністю.
Ступінь дозрівання: середньостиглий.
Квітки: ніжного біло-рожевого кольору.
Висота дорослого дерева: 3-5 метрів, середньо-високу.
Урожайність: висока.
Маса плода: 60-70 грам.
Плодоносить: на 4 рік.
Грунт: легка родючий грунт, помірно зволожених, прогрівається.
Хвороби і морозостійкість: відмінна.
Цвітіння: самозапилюватися, квітучі квіти стійкі до весняних морозів.
Характеристика
ВиробникУкраїна
Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняАпрель
Плоди
По терміну дозріванняСреднеспелые
Місяць дозріванняАвгуст
Розмір плодуКрупные (крупноплодные)
Рослина
Тип крониШаровидные
РозмірСильнорослые
Посадка та догляд
Час посадкиАпрель;Октябрь
Потреба в сонціСолнце
Хвороби, шкідники та стійкість
МорозостійкістьЗимостойкие

Написати відгук

    Погано           Добре