КОНТАКТЫ
(096) 128-43-51

Блог

7 причин посадити колоновидні дерева

7 причин посадити колоновидні дерева

Особливою популярністю серед садоводів подібні дерева стали користуватися за останні 10 років. Колоновидні дерева стануть справжньою прикрасою будь якого саду, парку чи скверу. Це особливий різновид плодових рослин, які формують невеличку крону без розлогих

Подробнее

Ківі посадка та догляд

Ківі посадка та догляд

Ківі – це рослина яка являє собою високу ліану, на якій зав'язуються десятки плодів. Багато сортів ківі - це дводомні рослини, кожна рослина має тільки жіночі або тільки чоловічі квітки. Для того щоб отримувати плоди, потрібно дві рослини - чоловіча і жіноча. Чоловіча рослина може запилити до шести жіночих, якщо відстань між ними не більше чотирьох метрів. Але існує кілька однодомних сортів ківі, на одній рослині існують чоловічі та жіночі квіти, їм запилювачі не потрібні.

Подробнее

Хурма посадка та догляд

Хурма посадка та догляд

Перші плоди хурми з'являються на 3-4 рік після посадки саджанця. Хурма не любить протяги та тінисті ділянки. Низовини, куди стікають води, також не підходять для посадки хурми. Кращий час посадки хурми - весна, але при правильному підході в осінню пору, також можлива посадка.

Подробнее

Полуниця на балконі: вирощування та догляд

Полуниця на балконі: вирощування та догляд

Полуниця на балконі - це цілком реальна справа. Виростити ягоди в умовах міста, маючи в наявності невеликий балкон, під силу кожному бажаючому. Сама по собі полуниця - рослина невибаглива. Якщо дотримуватися нехитрих правил і виконувати технологічні рекомендації, скоро у вас буде полуниця на балконі цілий рік!

Подробнее

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)