КОНТАКТЫ
(096) 128-43-51

Доставка и оплата

Шановні клієнти, 

ми всіма силами намагаємось зробити процес ваших покупок зручним та безпечним. 

Саме тому, ми доставляємо ваші замовлення по всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) пропонуючи наступні способи доставки та оплати:ДоставкаНа наш погляд найбільш зручними варіантом доставки є кур'єрська служба, як правило доставка в будь-який куточок України займає від 1 до 3 дні від дня відправки, на Ваш вибір можемо відправити ваше замовлення:


  • Нова Пошта

більш детальніше про відділення та вартість доставки ви можете дізнатись на сайті Нової пошти за посиланням нижче:

https://novaposhta.ua


або


  • Інтайм

більш детальніше про відділення та вартість доставки ви можете дізнатись на сайті Інтайм за посиланням нижче:

https://intime.ua


Ми розуміємо, що зручність зручністю, а копійка гривню береже. Тож, для економії ваших коштів, ми доставимо ваше замовлення традиційним способом :)


  • Укрпошта

як правило доставка в будь-який куточок України займає від 3 до 10 дні від дня відправки.

Більш детальніше про відділення та вартість доставки ви можете дізнатись на сайті Укрпошти за посиланням нижче:

https://ukrposhta.ua


Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини які потрібно висаджувати Восени доставляються в період вересень - жовтень. Весняні рослини відправляються у період березень - травень.


ВАЖЛИВО: Ми не включаємо вартість доставки в вартість товару, оскільки вартість доставки залежить від багатьох факторів та є індивідуальною для кожного замовлення. Тому, вам необхідно сплатити вартість доставки окремо від вартості замовлення. Вартість доставки сплачується безпосередньо компанії перевізнику в момент отримання замовлення.
ОплатаМи віримо в вашу чесність та порядність.

Ми віримо, що ви не відмовитеся від квіточок та саджанців, які проїхали довгий шлях та чекаю на вас у найближчому відділенні компанії перевізника.


Саме тому, ми не вимагаємо вносити обов'язкову попередню оплату для резервування чи відправки замовлення. І пропонуємо вам скористатись наступними способами оплати:


  • платіжною карткою на нашому сайті

       не хвилюйтеся, ми не зберігаємо ніякі дані про вашу платіжну картку. Всі дані надсилаються по захищеному каналу зв’язку на сервер банку.

   

  • під час отримання замовлення в відділені компанії перевізника 


  • безготівковим переказом на карту Приват Банк


ВАЖЛИВО: Деякі банки та компанії перевізники знімають додаткову комісію за переказ коштів. Додаткова комісія за переказ коштів не входить в вартість замовлення та сплачується окремо в момент переказу. 


З нашого досвіду найбільш зручним та дешевим способом оплати є оплати платіжною карткою на сайті. Саме тому даний спосіб оплати стоїть першим в списку вибору способів оплати.