КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Саджанець спрей- троянди Браун Шугер (Brown Sugar)

Саджанець спрей- троянди Браун Шугер (Brown Sugar)

  • Модель:Браун Шугер (Brown Sugar) спрей
  • Наявність:Закінчився
  • 70 ₴

Роза Браун Шугар (Brown Sugar) - низькоросла та маленькоквіткова троянда, була виведена в 1995 році, в США. Даний сорт троянди відноситься до групи бордюрні троянди спрей. Роза Браун Шугер має дивовижно красиві, витончені, махрові суцвіття неймовірною червоно-коричневого кольору, яка при відцвітанні стає фіолетового забарвлення. Бордюрна троянда спрей Браун Шугер за відгуками, практично не має шипів. Роза Браун Шугер має злегка вловимий запах. Роза Браун Шугар відноситься до кращих сортів спрей троянд завдяки своїй неймовірній забарвленням і цвітінню. Бордюрную спрей троянду використовують в ландшафтом дизайні, для зрізання в букети, прикраси клумб, для озеленення балконів і оранжерей.

Посадка спрей-троянди Браун Шугер (Brown Sugar) відбувається навесні (з середини квітня до кінця травня) або на початку осені до настання холодів. Ділянка вибирається добре освітлений з легкої півтіні, але без протягів і застою води - найкраще з південної сторони. Для посадки використовують садовий грунт перемішаний з піском і гноєм. Посадкова яма викопується розміром 50х50, глибиною 30-50 см. На якій відстані садити троянди-спрей: відстань 30-40 см. На дно насипають дренаж висотою 10-20 см. Кореневу систему троянди розрівнюють уздовж ями і засипають поступово землею, поливаючи. Прикореневій круг ущільнюють і потім мульчують. Після посадки поливають троянду теплою водою (найкраще дощової) з розрахунку 8 літрів води під один кущ.

Саджанець спрей- троянди Браун Шугер (Brown Sugar)  опис:

Колір: насичений червоний колір.

Розмір квітки: мілкоцвітна, діаметр 5-6 см. На одній гілці 3-5 бутонів.

Форма квітки: бокаловидная, з махровими пелюстками.

Цвітіння: рясне, з кінця червня і до вересня-жовтня (залежно від температури навколишнього середовища).

Висота: 60-80 см

Ширина 40-50 см.

Спрей-троянди посадка і догляд: посадка -в середина весни (кінець квітня до початку травня) і початок осені, полив проводиться під корінь, раз в 7-10 днів. Необхідно вносити підживлення навесні і в період формування перших бутонів, рихлити землю і видаляти бур'яни.

Обрізка спрей-троянди: на початку весни видаляються старі пагони. Технічна обрізка проіводіт також влітку і в кінці осені.

Грунт: помірно вологий і добре дренований грунт.

Віддає перевагу легкої півтіні і відсутність протягів.

Характеристика
ВиробникУкраїна
Цвітіння
Період цвітінняИюль;Июнь;Август;Сентябрь;Октябрь, Повторноцветущая
Посадка та догляд
Час посадкиАпрель;Сентябрь
Потреба в сонціПолутень

Написати відгук

    Погано           Добре