КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Саджанець троянди Лавлі Грін (Lovely Green)

Саджанець троянди Лавлі Грін (Lovely Green)

  • Модель:Лавлі Грін Lovely Green спрей
  • Наявність:Закінчився
  • 65 ₴

Сорт троянди Лавли Грін (Lovely Green) був виведений в 2005 році у Франції. Пружні густомахрові квітки з оригінальним забарвленням білий з зеленуватим відтінком і легкої розовінкой довго тримаються на кущі, що додає особливу свіжість троянді. Цвіте спрей-троянда Лавли Грін рясно і безперервно до самих заморозків, практично не має запаху. Сорт Лавли Грін використовують для зрізання в букети, прикраси клумб, для озеленення балконів, оранжерей, добре виглядає в міксбордерах.

Посадка спрей-троянди Лавли Грін відбувається навесні (з середини квітня до кінця травня) або на початку осені до настання холодів. Ділянка вибирається добре освітлений з легкої півтіні, але без протягів і застою води - найкраще з південної сторони. Для посадки використовують садову грунт перемішану з піском і гноєм. Посадкова яма викопується розміром 50х50, глибиною 30-50 см. На якій відстані садити троянди-спрей: відстань 30-40 см. На дно насипають дренаж висотою 10-20 см. Кореневу систему троянди розрівнюють уздовж ями і засипають поступово землею, поливаючи. Прикореневій круг ущільнюють і потім мульчують. Після посадки поливають троянду теплою водою (найкраще дощової) з розрахунку 8 літрів води під один кущ.

Сорт троянди Лавли Грін (Lovely Green) опис:

Колір: біло-зелене забарвлення з рожевим відтінком.

Розмір квітки: мілкоцвітна, діаметр 5-6 см. На одній гілці 3-5 бутонів.

Форма квітки: густомахрова округла форма (60-70 пелюсток).

Цвітіння: рясне, з середини червня і до вересня-жовтня (залежно від температури навколишнього середовища).

Висота: 60-80 см.

Ширина близько 70 см.

Спрей-троянди посадка і догляд: посадка -в середина весни (кінець квітня до початку травня) і початок осені, полив проводиться під корінь, раз в 7-10 днів.

Обрізка спрей-троянди: на початку весни видаляються старі пагони. Технічна обрізка проводиться також влітку і в кінці осені.

Грунт: помірно волога і добре дренований грунт.

Віддає перевагу легкої півтіні і відсутністності протягів.

Характеристика
ВиробникУкраїна
Цвітіння
Період цвітінняИюль;Июнь;Август;Сентябрь;Октябрь, Повторноцветущая
Посадка та догляд
Час посадкиАпрель;Сентябрь
Потреба в сонціПолутень

Написати відгук

    Погано           Добре