КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Саджанець Клематис Josephine (Жозефіна)

Саджанець Клематис Josephine (Жозефіна)

  • Модель:Жозефіна Josephine
  • Наявність:Закінчився
  • 120 ₴

Клематис Josephine (Жозефіна) вважається одним з найкрасивіших і ефектних сортів махрових клематисів, з ніжним вишуканим ароматом. Цей сорт відноситься до групи крупноцветковий клематис. Квітки клематиса мають рожево-ліловий забарвлення, в міру розкриття бутона з'являється темно-рожева смуга по центру пелюстки. Використовується для декорування заборів, стін, альтанок, перегородок, решіток.

Клематис Жозефіна має закриту кореневу систему. Саджають клематис в заздалегідь підготовлену яму розміром 60 * 60 * 60 см, з хорошим шаром дренажу висотою 8-10 см. Грунт краще родючий, не повинен бути сирим, з застоєм води. Оптимальна кислотність 5.5-5.5 ph. Кращий час для посадки клематиса - рання осінь, але також можлива і весняна посадка. При посаді необхідно встановлювати відразу рослині опори.

Клематис Жозефіна воліє легку півтінь. У перший рік цвітіння рекомендується видаляти бутони які утворилися, щоб рослина могла наростити кореневу систему і вегетативну масу. Рясне цвітіння клематиса Мефістофель починає на 3-4 рік. Цвітіння починається з травня по червень і відбувається на торішніх пагонах. Другий раз - з серпня і до кінця жовтня сентября (якщо осінь тепла, то може цвісти до заморозків) на пагонах поточного року. Даний сорт клематиса - швидко зростаючий, підходить для горизонтального озеленення, сприяє більш інтенсивному розвитку квіткових пагонів.

Група обрізки Жозефіна -2. Першу обрізку роблять навесні (травень-ііюнь), після того, як клематис відцвіте на пагонах минулого року. Клематис на зиму обрізають після перших заморозків. Пагони обрізають на третину (на висоті 1-1,2 м від землі), після цього складають кільцями на землю і вкривають листям.

Клематис Josephine (Жозефіна) опис:

Колір: Ніжно-рожеве забарвлення, з густою червоно-лілового смугою посередині пелюсток.

Розмір квітки: діаметр 20-25 см

Форма квітки: полусферична помпона форма густомахрових квіток

Час цвітіння: в червні, повторно - з серпня по жовтень.

Розташування: від сонячного до частково затемненого.

Грунт: супіщані і суглинних грунт, заправлена ​​перегноєм і компостом.

Тип зростання: прямостоячі, ліани, в'юнкі рослини

Висота: 2-2,5 метрів

Зимостійкість: хороша

Відстань між рослинами: прибл. 0,7-1 м.

Цвіте на пагонах минулого і поточного року.

Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняИюнь;Август;Май;Сентябрь
Посадка та догляд
Час посадкиАпрель;Сентябрь;Октябрь
Потреба в сонціПолутень

Написати відгук

    Погано           Добре