КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Саджанець Клематис Марія Склодовська-Кюрі (Maria Skłodowska Curie)

Саджанець Клематис Марія Склодовська-Кюрі (Maria Skłodowska Curie)

  • Модель:Марія Склодовска-Кюрі
  • Наявність:Закінчився
  • 120 ₴

Клематис Марія Склодовська-Кюрі (Maria Skłodowska Curie) виведений польським селекціонером Степаном Марчинського. Даний сорт клематиса названий на честь відомого вченого, лауреата Нобелівської премії - Марії Склодовської-Кюрі (більш відомої як Марія Кюрі). Клематис Марія Склодовська-Кюрі підкорив світ, отримавши нагороди в Росії, Франції, Голландії і зовсім недавно в Королівському садівничому товаристві (RHS) у Великобританії - одному з найдавніших садівничих організацій в світі. Квітки клематиса мають ніжний білий колір і махрову кулясту форму. У холодну погоду відтінок пелюсток стає зеленуватим, з більш інтенсивним забарвленням біля основи пелюстки. Золотиста серединка і кремовий відтінок середини пелюстки додають квітки особливий шарм. Використовується для декорування заборів, стін, альтанок, перегородок, решіток.

Клематис Марія Склодовська-Кюрі має закриту кореневу систему. Саджають клематис в заздалегідь підготовлену яму розміром 60 * 60 * 60 см, з хорошим шаром дренажу висотою 8-10 см. Грунт краще родючий, не повинен бути сирим, з застоєм води. Оптимальна кислотність 5.5-5.5 ph. Кращий час для посадки клематиса - рання осінь, але також можлива і весняна посадка. При посаді необхідно встановлювати відразу рослині опори.

Клематис Марія Склодовська-Кюрі воліє легку півтінь. У перший рік цвітіння рекомендується видаляти бутони які утворилися, щоб рослина могла наростити кореневу систему і вегетативну масу. Рясне цвітіння клематиса Мефістофель починає на 3-4 рік. Цвітіння починається з травня по червень і відбувається на торішніх пагонах. Другий раз - з серпня і до кінця жовтня сентября (якщо осінь тепла, то може цвісти до заморозків) на пагонах поточного року. Даний сорт клематиса - швидко зростаючий, підходить для горизонтального озеленення, сприяє більш інтенсивному розвитку квіткових пагонів.

Група обрізки клематису Марія Склодовська-Кюрі -2. Першу обрізку роблять навесні (травень-ііюнь), після того, як клематис відцвіте на пагонах минулого року. Клематис на зиму обрізають після перших заморозків. Пагони обрізають на третину (на висоті 1-1,2 м від землі), після цього складають кільцями на землю і вкривають листям.

Клематис Марія Склодовська-Кюрі (Maria Skłodowska Curie) опис:

Колір: білий, з зеленим відтінком.

Розмір квітки: діаметр 12-15 см.

Форма квітки: махрова, куляста форма з загостреними кінчиками.

Час цвітіння: в травні-червні, повторно - з серпня по жовтень.

Розташування: від сонячного до частково затемненого.

Грунт: Родюча, добре дренований грунт. Переносить більшість грунтів після внесення добрив.

Клематис полив: Середні потреби у воді. Поливайте регулярно, не перелийте.

Тип зростання: прямостоячі, ліани, в'юнкі рослини.

Висота: до 2 метрів.

Зимостійкість: хороша.

Відстань між рослинами: прибл. 0,7-1 м.

Цвіте на пагонах минулого і поточного року.

Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняИюнь;Август;Май;Сентябрь
Посадка та догляд
Час посадкиАпрель;Сентябрь;Октябрь
Потреба в сонціСолнце;Полутень

Написати відгук

    Погано           Добре