КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Закінчився
Саджанець Клематис Клематис Мідорі (Midori)

Саджанець Клематис Клематис Мідорі (Midori)

  • Модель:Мідорі Midori
  • Наявність:Закінчився
  • 120 ₴

Клематис Мідорі (Midori) - дуже ніжний, красивий і незвичайний сорт клематиса, виведений японським селекціонером Masaaki Kurata. Квітки клематиса мають світло-зелений колір з рожевим відтінком на кінчиках, який у міру розпускання бутона біліє. Клематис Мідорі - супермахровий сорт (до 120 пелюсток), що дуже рідко зустрічається серед клематисів. Оригінальна форма квітки клематиса, нагадує хризантеми. Красиво виглядає в садових контейнерах і на балконах. Використовується для декорування заборів, стін, альтанок, перегородок, решіток.

Клематис Мідорі ( має закриту кореневу систему. Саджають клематис в заздалегідь підготовлену яму розміром 60 * 60 * 60 см, з хорошим шаром дренажу висотою 8-10 см. Грунт краще родючий, не повинен бути сирим, з застоєм води. Оптимальна кислотність 5.5-5.5 ph. Кращий час для посадки клематиса - рання осінь, але також можлива і весняна посадка. При посаді необхідно встановлювати відразу рослині опори.

Клематис Мідорі воліє легку півтінь. У перший рік цвітіння рекомендується видаляти бутони які утворилися, щоб рослина могла наростити кореневу систему і вегетативну масу. Рясне цвітіння клематиса Мефістофель починає на 3-4 рік. Цвітіння починається з травня по червень і відбувається на торішніх пагонах. Другий раз - з серпня і до кінця жовтня сентября (якщо осінь тепла, то може цвісти до заморозків) на пагонах поточного року. Даний сорт клематиса - швидко зростаючий, підходить для горизонтального озеленення, сприяє більш інтенсивному розвитку квіткових пагонів.

Група обрізки клематиса Мідорі -2. Першу обрізку роблять навесні (травень-ііюнь), після того, як клематис відцвіте на пагонах минулого року. Клематис на зиму обрізають після перших заморозків. Пагони обрізають на третину (на висоті 1-1,2 м від землі), після цього складають кільцями на землю і вкривають листям.

Саджанець Клематис Клематис Мідорі (Midori)  опис:

Колір: світло-зелений колір з рожевим відтінком на кінчиках.

Розмір квітки: діаметр 12-15 см.

Форма квітки: сильно махрова, пелюстки витягнуті, з загостреними кінців.

Час цвітіння: в травні-червні, повторно - з серпня по жовтень.

Розташування: від сонячного до частково затемненого.

Грунт: Добре дренований.

Клематис полив: Середні потреби у воді. Поливайте регулярно, не перелийте.

Тип зростання: прямостоячі, ліани, в'юнкі рослини.

Висота: до 1-1,2 метрів.

Зимостійкість: хороша, адаптований до українських зим.

Відстань між рослинами: прибл. 0,7-1 м.

Цвіте на пагонах минулого і поточного року.

Тара: контейнер.

Посадковий матеріал
Вік посадкового матеріалуМноголетники
Цвітіння
Період цвітінняИюнь;Август;Май;Сентябрь
Посадка та догляд
Час посадкиАпрель;Сентябрь;Октябрь
Потреба в сонціСолнце;Полутень

Написати відгук

    Погано           Добре