Warning: unlink(/home/redber01/redberry.kiev.ua/www/system/storage/cache/cache.store.1675531650): No such file or directory in /home/redber01/redberry.kiev.ua/www/system/library/cache/file.php on line 68
Яблуня Флоріна саджанець купити - 75 ₴ поштою по Україні

КОНТАКТИ
(096) 128-43-51

Хіт
Закінчився
Яблуня Флоріна саджанець

Яблуня Флоріна саджанець

  • Модель:Яблуня Флорина
  • Наявність:Закінчився
  • 75 ₴

Яблуня Флоріна - результат праці французьких селекціонерів, сорт, який відноситься до пізніх. Плоди яблук - основне джерело вітамінів і корисних речовин в зимовий період.

Максимальне зростання дерева становить 3 м. Плоди сплюснуто-циліндричної форми важать від 100 до 140 г. Вкриті червоним рум'янцем, який покриває всю поверхню. Деякі плоди мають сизий наліт, а також велику кількість підшкірних цяточок білого кольору. Смак кисло-солодкий. Смакові якості дегустатори оцінюють в 4,8 бала.

Швидкоплідність у яблуні Флоріна хороша. Яблуня починає плодоносити на 3 - 4-й рік. З роками кількість врожаю зростає. Особливістю сорту Флоріна є періодичність плодоношення - кожен 3-й рік дерево відпочиває. Завдяки прекрасній лежкості і збереженню смакових якостей яблука можна вживати в сирому вигляді до кінця весни.

Сорт стійкий до борошнистої роси та парші. Транспортабельність та зимостійкість дуже хороша.

Плоди
По терміну дозріванняПізностиглі
Розмір плодуСередні
СмакСолодкі
Рослина
Тривалість життяБагаторічні
Висота рослини (см.)Середньорослі (напівкарликові)

Написати відгук

    Погано           Добре